Jeśli nie organizujemy imprez tematycznych to typowy tydzień w klubie/ośrodku wygląda w/g poniższego schematu:

 

Czwartek.

W czwartki mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe oraz imprezy tematyczne.

Klub w czwartek jest czynny od godziny 20:00 do 24:00 plus ewentualne After Party do godz. 2:00. 

* Czwartki to zazwyczaj wieczorne imprezy w średnim (czasami małym) gronie. To imprezy na których Goście równie często bawią się w jacuzzi, w strefie dla par czy w klimatach Gang Bang. Czwartki często są wybierane przez osoby które nie przepadają za dużymi imprezami.

 

Piątek.

W piątki mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe oraz imprezy tematyczne.

Klub w piątek jest czynny od godziny 20:00 do 2:00 plus ewentualne After Party do godz. 4:00. 

* Piątki to zwyczajowo średnie i duże imprezy. Najczęściej to właśnie piątki  wybierane są przez klubowiczów którzy lubią pobawić się jednej nocy zarówno w klimatach Gang Bang, Cuckold, Darkroom jak i Swingers.

 

Sobota.

W sobotę mogą być organizowane zwykłe imprezy klubowe oraz imprezy tematyczne. Podczas sobotnich imprez bardzo często organizowane są zabawy w klimatach „Oczy szeroko zamknięte” i „Nuru żel”.

Klub w sobotę jest czynny od godziny 20:00 do 3:00 plus ewentualne After Party do godz. 5:00. 

* Soboty to dni kiedy w klubie przebywa najwięcej par. Zazwyczaj to duże i bardzo duże imprezy (z cateringiem) w klimatach swingers lub sex party. Niestety z uwagi na małą ilość singli w soboty, bardzo rzadko można w tych dniach trafić na zabawę Gang Bang.
Soboty to również dni kiedy zwłaszcza Goście korzystający z noclegów przyjeżdżają do klubu już w dzień, część z nich odpoczywa przed nocną imprezą, a część spotyka się na pogawędkach lub bawi się w mniejszym gronie przed imprezą. Jeśli pogoda na to pozwala to zabawy te odbywają się na plaży.

 

 

W sprawie zaproszeń i rezerwacji zarówno na imprezy tematyczne jak i na zwykłe dni klubowe prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Zaproszenia i rezerwacje on-line”.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.