Letnie przesilenie w Jacuzzi Club & Resort, 19-21.06.2020

Już w sobotę, 20 czerwca dokładnie o godzinie 23:34 ………… nastąpi tzw.”przesilenie letnie”, a to oznacza, że w naszej Światyni Słońca, na północy Polski noc będzie trwała nieco ponad sześć i pół godziny!!!

Noc Kupały, Sobótka, Palinocka, Noc Świętojańska itd. itd. To nazwy świat związanych z letnim przesileniem i obchodzonych na ziemiach polskich już od tysiącleci. Jak widać obrzędy ku czci Słońca mają długą tradycję i to w każdej religii – a co dopiero u Wyznawców Słońca!

Dlatego my też zapraszamy do naszej Świątyni Słońca na cykl obrzędów pod wspólnym tytułem – Letni Słoneczny Dzień!!!

Największe z tych obrzędów będą już za niespełna miesiąc – bo to okres letniego przesilenia słonecznego!!!

Sobota i niedziele 20 i 21 czerwca to najdłuższe dni w roku, a u nas będą one o godzinę dłuższe niż na południu kraju!!!

Wszyscy Wyznawcy Słońca którzy chcą cieszyć się najdłuższymi w roku dniami mogą to uczynić w naszej Światyni Słońca, a spotkania, uroczystości i obrzędy będą organizowane codziennie już od wtorku poprzedzającego letnie przesilenie.

Z uwagi na ograniczonę ilość miejsc pobytowych, przez najbliższy tydzień tj. do 2 czerwca robimy rezerwacje miejsc tylko dla wyznawców zainteresowanych takim 6 dniowym pobytem. Po tym terminie jesli będą jeszcze wolne miejsca będziemy robili rezerwacje również na krótsze terminy.