Już niedługo wiosna i majówka w JC&R – Świątyni Wschodzącego Słońca.

 

Kochani, trudno uwierzyć, że czas tak leci ale dosłownie zaraz Maj!!!

Od 29 kwietnia do 3 maja zapraszamy na „majówkowe” spotkania i turnysy duchowej i fizycznej rehabiltacji pocovidowej.

Uwaga – na 3 tyg. przed terminem, a na sobotę 1 maja zostały nam ostatnie pokoje z łazienkami i jeśli ktoś chce skorzystać z wersji pobytowej to sugerujemy jak najszybszą rezerwację. Na majówkowy piątek większość pok, też jest już zarezerwowana ale teoretycznie można jeszcze wybrać sobie pokój, a na czwartek i niedzielę na razie dopiero po kilka rezerwacji i tu duża swobowa w wyborze.

 

Jeśli ktoś nie „załapie się” na pok. z łazianką, a koniecznie będzie chciał skorzystać z opcji pobytowej to do dyspozycji mamy jeszcze po 14 pok. bez łazienek i one na razie nie były rezerwowane na żaden z terminów – ale zakładamy, że np. na piątek i sobotę te pokoje też będą zarezerwowane.

 

Przypominamy, że z uwagi na pandemię i to wszystko co się dzieje dookoła nas, obecnie działamy jako „JC&R – Świątynia Wschodzącego Słońca, wyznaniowy ośrodek rehabilitacji duchowej i fizycznej” i działamy w ramach związku wyznaniowego zarejestrowanego przez MSWiA. Jednak środowisko oraz zasady, zwyczaje, regulamin itd. na jakich działaliśmy wcześniej nie uległy zmianie i jeśli ktoś chce uczestniczyć w spotkaniach pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej to musi zapoznać się ze wszystkim na naszej stronie. Po tej lekturze prosimy o kontakt w sprawie zaproszenia – zgodnie z tym co zamieściliśmy na stronie. Obecnie ze spotkań i turnusów pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej organizowanych w ośrodku mogą korzystać osoby które „przechorowały” Covid-19, osoby zaszczepione oraz każdorazowo do 5 osób spoza w/w grupy.