International Swingers Weekend w Jacuzzi Club & Resort …… 22-24 maja!

Zapraszamy na kolejny Międzynarodowy Weekend Swingersów w JC&R. Tym razem bawimy się w innym terminie i w trochę innej niż do tej pory formule.

W kilku zdaniach wyjaśnienie dlaczego są te zmiany ……. Kochani zaczynając kilka lat temu organizację International Swingers Party nie spodziewaliśmy się, że bardzo szybko imprezy te z sobotniej imprezy tematycznej pt. Międzynarodówka, staną się kilku dniowymi imprezami pod nazwą International Swingers Weekend i że popularność tej imprezy w środowisku europejskich swingersów będzie tak duża, że będziemy mieli problemy z wprowadzeniem do klubu wszystkich chętnych.

Z czasem imprezy stały się tak duże, że przerosły naszą sztandarową imprezę jaką był organizowany w sierpniu Sylwester Lejdis. Niestety międzynarodówkę organizowaliśmy w listopadzie i w odróżnieniu od Lejdis żadna jej część nie mogła być zorganizowana na plaży, dlatego z czasem musieliśmy wprowadzić ograniczenie ilości zapraszanych na nią gości.

W ubiegłym roku próbowaliśmy sprostać coraz większej popularności imprezy i zorganizowaliśmy międzynarodowe imprezy przez dwa kolejne weekendy jednak nie ma co ukrywać pomysł nie rozwiązał problemu dlatego zdecydowaliśmy, że zamiast ograniczać klubowiczom wstęp na imprezę, zmienimy jej termin z późnej jesieni na wczesne lato co pozwala na przeniesienie dowolnej części programu imprezy z budynku na klubową plażę gdzie w praktyce nie mamy już ograniczenia miejsca.

W ten sposób możemy zaprosić na nią wszystkich chętnych i zdecydowanie łatwiej uda nam się zadowolić tych klubowiczów którzy nie przepadają za tłokiem w klubie z tymi którzy lubią zabawy w wielkim międzynarodowym gronie – gronie naszych przyjaciół z różnych stron świata które przecież większość z klubowiczów zna ze zwykłych imprez klubowych, a które chce się spotkać i zrobić wspólnie z nami największe sex party w Europie 🙂

Dlatego w tym roku International Swingers Weekend organizujemy od 22 do 24 maja …..