Zaproszenia i rezerwacje.


UWAGA …. zanim wyślesz do nas maila w sprawie zaproszenia upewnij się czy JC&R jest miejscem dla Ciebie,  pamiętaj o regulaminie ośrodka i wszystkich naszych zasadach, a zwłaszcza o tych podkreślanych niżej.


Pamiętajcie, że Jacuzzi Club & Resort NIE JEST miejscem publicznym. To PRYWATNY KLUB do którego mają wstęp tylko klubowicze i zaproszeni przez nas Goście. Jeśli naprawdę chcecie otrzymać zaproszenie postarajcie się w tym pierwszym kontakcie, w kilku zdaniach przekonać nas do tego aby to właśnie Was zaprosić i wprowadzić do klubowego grona.

Zanim wyślecie do nas kompletnie wypełniony formularz kontaktowy PRZECZYTAJCIE BARDZO UWAŻNIE WSZYSTKIE informacje na naszej stronie – zwłaszcza Regulamin i zasady JC.

Zaproszenie do nas naprawdę nie jest formalnością i nie każdy je dostaje, a jeśli z treści maila widzimy, że ktoś nie przeczytał wszystkiego na stronie to zawsze w takim przypadku odmawiamy zaproszenia.

Jeśli otrzymacie zaproszenie prosimy abyście pamiętali o tym, że od osób które zapraszamy, wymagamy aby traktowali wszystkich Gości w klubie jak przyjaciół czy kolegów, a cały klub i ośrodek jak NASZ DOM – a będąc u kogoś w domu należy przestrzegać jego zasad i m.in. nie zostawiać po sobie (np. przy stoliku lub w playroomach) śmieci które musieli by sprzątać gospodarze lub inni Goście. Jeśli masz problem z tak prostymi czynnościami jak sprzątanie po sobie tzn. że JC nie jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli nie wypełnisz całego formularza tak, jak o to prosimy albo wypełnisz go byle jak – nie czekaj na naszą odpowiedź. Nawet jeśli ją otrzymasz, będzie odmowna.

* Nie robimy rezerwacji telefonicznych ani nie zapraszamy nikogo na podstawie rozmowy telefonicznej!
* W sprawie zaproszeń i rezerwacji prosimy o kontakt mailowy.
* Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Czasami np. w przypadku dużej ilości rezerwacji trwa to dłużej, jeśli jednak po 48h nie masz od nas odpowiedzi to być może nie otrzymaliśmy Twojego maila. Prosimy o ponowny kontakt.
* O zaproszenie dla 2ch osób może starać się wyłącznie para (k/m), a singielki i single mogą starać się o indywidualne zaproszenia. Nie wysyłamy zaproszeń grupowych, a każda osoba/para starająca się o zaproszenie musi w korespondencji podać własny adres e-mail, nr. telefonu oraz musi oświadczyć (odznaczyć w formularzu), że „zna i akceptuje zasady oraz regulamin klubu”, musi również odpowiedzieć na pytanie „czy odmówiono jej wcześniej zaproszenia lub wyproszono z JC”.
* Nie świadczymy ogólnie dostępnych usług noclegowych. Użyte w formularzu określenie „nocleg/noclegi” oznacza dostęp/rezerwację do prywatnego pokoju z którego podczas pobytu na imprezie mogą korzystać tylko osoby które go zarezerwowały.
* Goście którzy nie mają prywatnego pokoju otrzymują prywatną, zamykaną szafkę w której mogą pozostawić swoje rzeczy.

* Cały teren ośrodka w tym również „pokoje noclegowe” i plaża są integralną częścią klubu!!! Prosimy nie wnosić na ten teren własnego alkoholu,  alkohol BYOB dostępny może być wyłacznie w barze!!!

*UWAGA – Osoby mające alergie na zwierzęta muszą brać pod uwagę fakt, że w ośrodku są nasze koty i pies, często są tutaj też koty lub psy naszych Gości.


Dbając o komfort naszych Gości od wszystkich którzy są w klubie/ośrodku wymagamy przestrzegania NASZYCH zasad i nie wahamy się wyprosić ośrodka każdego kto ich nie przestrzega, w jakikolwiek sposób utrudnia zabawę innym lub jest po prostu nieuprzejmy w stosunku do pozostałych Gości lub prowadzących imprezę.

Nikt nie ma obowiązku zatrzymania się czy zabawy w JC & R. Ale decydując się dobrowolnie na odwiedzenie nas, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z przyjazdu do nas.

Coraz częściej zdarza się, że osoby którym odmówiliśmy wstępu do klubu starają się o nowe zaproszenie używając do tego innego adresu e-mail. Informujemy, że osoby WYPROSZONE lub te którym ODMÓWILIŚMY wstępu nie są do klubu wpuszczane nawet jeśli dostały zaproszenie na nowy adres e-mail.

Jedyną możliwością otrzymania ważnego zaproszenia jest wyjaśnienie powodów dla których doszło do odmowy.


 

Prosimy skopiować poniższy tekst, uzupełnić go o niezbędne informacje, WKLEIĆ W TREŚĆ e-maila i wysłać na adres – info@jacuzziclub.pl 

Prosimy nie wysyłać formularza w załączniku – na tak wysłany formularz NIE ODPOWIADAMY.

 

Twoje imię/imiona:

Telefon:

Skąd jesteś:

Rezerwacja na dzień/dni: Proszę podać datę przyjazdu i wyjazdu

Rodzaj rezerwacji: Tylko impreza klubowa / impreza z pokojem noclegowym (jakim?)

Rezerwacja dla: Para/singiel/singielka

Status: Nowy gość / Klubowicz

Ilość noclegów / Bez noclegu

Czy odmówiono Wam/Tobie kiedyś wstępu lub wyproszono z Jacuzziclubu: Tak/Nie

Ile masz lat?:

Czy byłeś już w swingers clubie?:

Skąd masz informacje o klubie?:

Czy jesteś z polecenia kogoś z klubowiczów (kogo)?:

Szukamy: Par/singli/singielek

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, a chcesz naprawdę otrzymać zaproszenie to napisz też „dwa” zdania o sobie:

Oświadczam, że znam zasady i regulamin JC&R i będę ich przestrzegał: Proszę wpisać swoje imię.