Zaproszenia i rezerwacje.


Prosimy skopiować poniższy tekst, uzupełnić go o niezbędne informacje, WKLEIĆ W TREŚĆ e-maila i wysłać na adres – info@jacuzziclub.pl 

Prosimy nie wysyłać formularza w załączniku – na tak wysłany formularz NIE ODPOWIADAMY.

 

Twoje imię/imiona:

Telefon:

Skąd jesteś:

Rezerwacja na dzień/dni: Proszę podać datę przyjazdu i wyjazdu

Rodzaj rezerwacji: Tylko impreza klubowa / impreza z pokojem noclegowym (jakim?)

Rezerwacja dla: Para/singiel/singielka

Status: Nowy gość / Klubowicz

Ilość noclegów / Bez noclegu

Czy odmówiono Wam/Tobie kiedyś wstępu lub wyproszono z Jacuzziclubu: Tak/Nie

Ile masz lat?:

Czy byłeś już w swingers clubie?:

Skąd masz informacje o klubie?:

Czy jesteś z polecenia kogoś z klubowiczów (kogo)?:

Szukamy: Par/singli/singielek

Oświadczam, że znam zasady i regulamin JC&R i będę ich przestrzegał: Proszę wpisać swoje imię.

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, a chcesz naprawdę otrzymać zaproszenie to napisz też „dwa” zdania o sobie:

 

…. zanim wyślesz maila upewnij się czy JC&R jest miejscem dla Ciebie,  pamiętaj o regulaminie ośrodka i wszystkich naszych zasadach, a zwłaszcza o tych podkreślanych niżej.


Pamiętajcie, że Jacuzzi Club & Resort NIE JEST miejscem publicznym. To PRYWATNY KLUB do którego mają wstęp tylko klubowicze i zaproszeni przez nas Goście. Jeśli naprawdę chcecie otrzymać zaproszenie postarajcie się w tym pierwszym kontakcie, w kilku zdaniach przekonać nas do tego aby to właśnie Was zaprosić i wprowadzić do klubowego grona.

Zanim wyślecie do nas kompletnie wypełniony formularz kontaktowy PRZECZYTAJCIE BARDZO UWAŻNIE WSZYSTKIE informacje na naszej stronie – zwłaszcza Regulamin i zasady JC.

Zaproszenie naprawdę nie jest formalnością i nie każdy je dostaje, a jeśli z treści maila widzimy, że ktoś nie przeczytał wszystkiego na stronie to zawsze w takim przypadku odmawiamy zaproszenia.

Jeśli otrzymacie zaproszenie prosimy abyście pamiętali o tym, że od osób które zapraszamy, wymagamy aby traktowali wszystkich Gości w klubie jak przyjaciół czy kolegów, a cały klub i ośrodek jak NASZ DOM – a będąc u kogoś w domu należy przestrzegać jego zasad i m.in. nie zostawiać po sobie (np. przy stoliku lub w playroomach) śmieci które musieli by sprzątać gospodarze lub inni Goście.

Jeśli masz problem ze sprzątaniem po sobie tzn. że JC nie jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli nie wypełnisz całego formularza tak, jak o to prosimy albo wypełnisz go byle jak – nie czekaj na naszą odpowiedź. Nawet jeśli ją otrzymasz, będzie odmowna.

* Nie robimy rezerwacji telefonicznych ani nie zapraszamy nikogo na podstawie rozmowy telefonicznej!
* W sprawie zaproszeń i rezerwacji prosimy o kontakt mailowy.
* Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Czasami np. w przypadku dużej ilości rezerwacji trwa to dłużej, jeśli jednak po 48h nie masz od nas odpowiedzi to być może nie otrzymaliśmy Twojego maila. Prosimy o ponowny kontakt.
* O zaproszenie dla 2ch osób może starać się wyłącznie para (k/m), a singielki i single mogą starać się o indywidualne zaproszenia. Nie wysyłamy zaproszeń grupowych, a każda osoba/para starająca się o zaproszenie musi w korespondencji podać własny adres e-mail, nr. telefonu oraz musi oświadczyć (odznaczyć w formularzu), że „zna i akceptuje zasady oraz regulamin klubu”, musi również odpowiedzieć na pytanie „czy odmówiono jej wcześniej zaproszenia lub wyproszono z JC”.
* Nie świadczymy ogólnie dostępnych usług noclegowychy. Użyte w formularzu określenie „nocleg/noclegi” oznacza dostęp/rezerwację do prywatnego pokoju z którego podczas pobytu na imprezie mogą korzystać tylko osoby które go zarezerwowały.
* Goście którzy nie mają prywatnego pokoju otrzymują prywatną, zamykaną szafkę w której mogą pozostawić swoje rzeczy.

* Cały teren ośrodka w tym również „pokoje noclegowe” i plaża są integralną częścią klubu!!! Prosimy nie wnosić na ten teren własnego alkoholu,  alkohol BYOB dostępny może być wyłacznie w barze!!!

*UWAGA – Osoby mające alergie na zwierzęta muszą brać pod uwagę fakt, że w ośrodku są nasze koty i pies, często są tutaj też koty lub psy naszych Gości.


Dbając o komfort naszych Gości od wszystkich którzy są w klubie/ośrodku wymagamy przestrzegania NASZYCH zasad i nie wahamy się wyprosić ośrodka każdego kto ich nie przestrzega, w jakikolwiek sposób utrudnia zabawę innym lub jest po prostu nieuprzejmy w stosunku do pozostałych Gości lub prowadzących imprezę.

Nikt nie ma obowiązku zatrzymania się czy zabawy w JC & R. Ale decydując się dobrowolnie na odwiedzenie nas, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z przyjazdu do nas.

Coraz częściej zdarza się, że osoby którym odmówiliśmy wstępu do klubu starają się o nowe zaproszenie używając do tego innego adresu e-mail. Informujemy, że osoby WYPROSZONE lub te którym ODMÓWILIŚMY wstępu nie są do klubu wpuszczane nawet jeśli dostały zaproszenie na nowy adres e-mail.

Jedyną możliwością otrzymania ważnego zaproszenia jest wyjaśnienie powodów dla których doszło do odmowy.