UWAGA – PRZECZYTAJ ZANIM WYŚLESZ E-MAIL.

Pamiętajcie, że Jacuzzi Club & Resort NIE JEST miejscem publicznym. To PRYWATNY KLUB do którego mają wstęp tylko klubowicze i zaproszeni przez nas Goście. Jeśli naprawdę chcecie otrzymać zaproszenie postarajcie się w tym pierwszym kontakcie, w kilku zdaniach przekonać nas do tego aby to właśnie Was zaprosić i wprowadzić do klubowego grona. Zanim wyślecie do nas kompletnie wypełniony formularz kontaktowy PRZECZYTAJCIE BARDZO UWAŻNIE WSZYSTKIE informacje na naszej stronie – zwłaszcza Regulamin i zasady JC.

Zaproszenie naprawdę nie jest formalnością i nie każdy je dostaje, a jeśli z treści maila widzimy, że ktoś nie przeczytał wszystkiego na stronie to zawsze w takim przypadku odmawiamy zaproszenia.

Jeśli otrzymacie zaproszenie prosimy abyście pamiętali o tym, że od osób które zapraszamy, wymagamy aby traktowali wszystkich Gości w klubie jak przyjaciół czy kolegów, a cały klub i ośrodek jak NASZ DOM – a będąc u kogoś w domu należy przestrzegać jego zasad i m.in. nie zostawiać po sobie (np. przy stoliku lub w playroomach) śmieci które musieli by sprzątać gospodarze lub inni Goście. Jeśli masz problem ze sprzątaniem po sobie to nie zawracaj nam głowy – poszukaj sobie innego miejsca.

Jeśli nie wypełnisz całego formularza tak, jak o to prosimy albo wypełnisz go byle jak – nie czekaj na naszą odpowiedź. Nawet jeśli ją otrzymasz, będzie odmowna.

Zaproszenia i Rezerwacje on-line.

* Nie robimy rezerwacji telefonicznych ani nie zapraszamy nikogo na podstawie rozmowy telefonicznej!
* W sprawie zaproszeń i rezerwacji prosimy o kontakt mailowy.
Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Czasami np. w przypadku dużej ilości rezerwacji trwa to dłużej, jeśli jednak po 48h nie masz od nas odpowiedzi to być może nie otrzymaliśmy Twojego maila. Prosimy o ponowny kontakt.
* O zaproszenie dla 2ch osób może starać się wyłącznie para (k/m), a singielki i single mogą starać się o indywidualne zaproszenia. Nie wysyłamy zaproszeń grupowych, a każda osoba/para starająca się o zaproszenie musi w korespondencji podać własny adres e-mail, nr. telefonu oraz musi oświadczyć (odznaczyć w formularzu), że „zna i akceptuje zasady oraz regulamin klubu”, musi również odpowiedzieć na pytanie „czy odmówiono jej wcześniej zaproszenia lub wyproszono z JC”.
* Nie świadczymy ogólnie dostępnych usług noclegowychy. Użyte w formularzu określenie „nocleg/noclegi” oznacza dostęp/rezerwację do prywatnego pokoju z którego podczas pobytu na imprezie mogą korzystać tylko osoby które go zarezerwowały.
* Goście którzy nie mają prywatnego pokoju otrzymują prywatną, zamykaną szafkę w której mogą pozostawić swoje rzeczy.

*UWAGA – Osoby mające alergie na zwierzęta muszą brać pod uwagę fakt, że w ośrodku są nasze koty i pies, często są tutaj też koty lub psy naszych Gości.

Imię (imiona) i skąd jesteś:

E-mail:

Telefon:

Rodzaj rezerwacji:

Rezerwacja dla:

Posiłki:

Status:

Ilość noclegów:

Przyjazd w dniu:

Wyjazd w dniu:

Czy odmówiono Wam/Tobie kiedyś wstępu lub wyproszono z Jacuzzi Club * :TakNie

 

O wypełnienie dalszej części formularza prosimy wyłącznie osoby które jeszcze u nas nie były.

Czy masz profil (nick) w jakimś serwisie www?

Czy znasz kogoś z naszych klubowiczów?

Skąd masz informacje o klubie?

Ile masz lat i czy byłeś już w swingers clubie?

Kogo szukacie w klubie?:

Napisz coś o sobie:

Oświadczam, że znam i akceptuje regulamin klubu oraz zasady rezerwacji i zwrotu zaliczek w przypadku rezygnacji

Dbając o komfort naszych Gości od wszystkich którzy są w klubie/ośrodku wymagamy przestrzegania NASZYCH zasad i nie wahamy się wyprosić ośrodka każdego kto ich nie przestrzega, w jakikolwiek sposób utrudnia zabawę innym lub jest po prostu nieuprzejmy w stosunku do pozostałych Gości lub prowadzących imprezę.

Nikt nie ma obowiązku zatrzymania się czy zabawy w JC & R. Ale decydując się dobrowolnie na odwiedzenie nas, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z przyjazdu do nas.

Coraz częściej zdarza się, że osoby którym odmówiliśmy wstępu do klubu starają się o nowe zaproszenie używając do tego innego adresu e-mail. Informujemy, że osoby WYPROSZONE lub te którym ODMÓWILIŚMY wstępu nie są do klubu wpuszczane nawet jeśli dostały zaproszenie na nowy adres e-mail.

Jedyną możliwością otrzymania ważnego zaproszenia jest wyjaśnienie powodów dla których doszło do odmowy.