Informacja dla osób które jeszcze u nas nie były.

Pamiętajcie, że Jacuzzi Club & Resort NIE JEST miejscem publicznym. To PRYWATNY KLUB do którego mają wstęp tylko klubowicze i zaproszeni przez nas Goście. Jeśli naprawdę chcecie otrzymać zaproszenie postarajcie się w tym pierwszym kontakcie, w kilku zdaniach przekonać nas do tego aby to właśnie Was zaprosić i wprowadzić do klubowego grona. Zanim wyślecie do nas kompletnie wypełniony formularz kontaktowy PRZECZYTAJCIE BARDZO UWAŻNIE WSZYSTKIE informacje na naszej stronie – zwłaszcza Regulamin i zasady JC.

Zaproszenie naprawdę nie jest formalnością i nie każdy je dostaje, a jeśli z treści maila widzimy, że ktoś nie przeczytał wszystkiego na stronie to zawsze w takim przypadku odmawiamy zaproszenia.

Jeśli otrzymacie zaproszenie prosimy abyście pamiętali o tym, że od osób które zapraszamy, wymagamy aby traktowali wszystkich Gości w klubie jak przyjaciół czy kolegów, a cały klub i ośrodek jak NASZ DOM – a będąc u kogoś w domu należy przestrzegać jego zasad i m.in. nie zostawiać po sobie (np. przy stoliku lub w playroomach) śmieci które musieli by sprzątać gospodarze lub inni Goście.

Jeśli nie wypełnisz całego formularza albo zrobisz to byle jak – nie czekaj na naszą odpowiedź. Nawet jeśli ją otrzymasz, będzie odmowna.

Zaproszenia i Rezerwacje on-line.

* Nie robimy rezerwacji telefonicznych ani nie zapraszamy nikogo na podstawie rozmowy telefonicznej!
* W sprawie zaproszeń i rezerwacji prosimy o kontakt mailowy.
Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Czasami np. w przypadku dużej ilości rezerwacji trwa to dłużej, jeśli jednak po 48h nie masz od nas odpowiedzi to być może nie otrzymaliśmy Twojego maila. Prosimy o ponowny kontakt.
* O zaproszenie dla 2ch osób może starać się tylko para (k/m), singielki i single mogą starać się o indywidualne zaproszenia, wyłącznie dla siebie. Nie wysyłamy zaproszeń grupowych.
* Nie świadczymy ogólnie dostępnych usług noclegowychy. Użyte w formularzu określenie „nocleg/noclegi” oznacza dostęp/rezerwację do prywatnego pokoju z którego podczas pobytu na imprezie mogą korzystać tylko osoby które go zarezerwowały.
* Goście którzy nie mają prywatnego pokoju otrzymują prywatną, zamykaną szafkę w której mogą pozostawić swoje rzeczy.

Imię (imiona) i skąd jesteś:

E-mail:

Telefon:

Rodzaj rezerwacji:

Rezerwacja dla:

Posiłki:

Status:

Ilość noclegów:

Przyjazd w dniu:

Wyjazd w dniu:

Czy odmówiono Wam/Tobie kiedyś wstępu lub wyproszono z Jacuzzi Club * :TakNie

 

O wypełnienie dalszej części formularza prosimy wyłącznie osoby które jeszcze u nas nie były.

Czy masz profil (nick) w jakimś serwisie www?

Czy znasz kogoś z naszych klubowiczów?

Skąd masz informacje o klubie?

Ile masz lat i czy byłeś już w swingers clubie?

Kogo szukacie w klubie?:

Napisz coś o sobie:

Oświadczam, że znam i akceptujeregulamin klubu oraz zasady rezerwacji i zwrotu zaliczek w przypadku rezygnacji

Latem ośrodek czynny jest codziennie ale imprezy klubowe organizowane są zazwyczaj w czwartki, piątki i soboty.

Od niedzieli do środy, stali klubowicze mogą skorzystać z klubowych playroomów, sauny, jacuzzi oraz noclegów – można wówczas zorganizować kameralne spotkanie ze znajomymi lub pobawić się w klubie tylko ze swoim partnerem.

Dbając o komfort naszych Gości od wszystkich którzy są w klubie/ośrodku wymagamy przestrzegania NASZYCH zasad i nie wahamy się wyprosić ośrodka każdego kto ich nie przestrzega, w jakikolwiek sposób utrudnia zabawę innym lub jest po prostu nieuprzejmy w stosunku do pozostałych Gości lub prowadzących imprezę.

Nikt nie ma obowiązku zatrzymania się czy zabawy w JC & R. Ale decydując się dobrowolnie na odwiedzenie nas, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z przyjazdu do nas.

Coraz częściej zdarza się, że osoby którym odmówiliśmy wstępu do klubu starają się o nowe zaproszenie używając do tego innego adresu e-mail. Informujemy, że osoby WYPROSZONE lub te którym ODMÓWILIŚMY wstępu nie są do klubu wpuszczane nawet jeśli dostały zaproszenie na nowy adres e-mail.

Jedyną możliwością otrzymania ważnego zaproszenia jest wyjaśnienie powodów dla których doszło do odmowy.