>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Jak dostać zaproszenie.

Jeśli zapoznaliście się ze WSZYSTKIMI informacjami na naszej stronie. Zgadzacie się z panującymi u nas zasadami oraz obowiązującym regulaminem i szukacie “swojego KLUBU” to zapraszamy.

Wybierzcie w zakładce “Kalendarium imprez” klub i dzień w którym chcecie do nas przyjechać.

Zanim wyślesz do nas maila z prośbą o zaproszenie proponujemy Ci abyś jeszcze raz BARDZO uważnie przeczytał WSZYSTKIE informacje na stronie. Jeśli z treści maila będzie widać, że nie chciało Ci się przeczytać tego o co prosimy nie spodziewaj się zaproszenia ani nawet odpowiedzi. Pisząc do nas w sprawie zaproszenia podaj taki adres e-mail na który chcesz otrzymywać odpowiedzi. Wysyłając do nas e-maila wyrażasz też zgodę na dopisanie tego adresu do bazy newslettera i otrzymywanie od nas korespondencji.

Uwaga – o zaproszenie dla 2ch osób może starać się tylko para (k/m), singielki i single mogą starać się o indywidualne zaproszenia, wyłącznie dla siebie. Nie wysyłamy zaproszeń grupowych.

W związku z tym, że coraz częściej zdarza się tak, że osoby którym odmówiliśmy wstępu do klubu starają się o zaproszenie np. używając do tego innego adresu e-mail. Informujemy, że osoby WYPROSZONE z klubu lub takie którym ODMÓWILIŚMY z jakiegoś powodu dalszej możliwości korzystania z klubu nie są do klubu wpuszczane nawet jeśli dostały zaproszenie np. na nowy adres e-mail.
Jedyną możliwością otrzymania zaproszenia dla tego typu osób jest wyjaśnienie powodów dla których doszło do odmowy.

Prosimy o kontakt w jezyku polskim lub angielskim.
Please contact us in Polish or English.

Nie dostałem zaproszenia lub anulowano moje zaproszenie.

Niestety nie wszyscy chętni będą zaproszeni do grona klubowiczów i nie miejcie nam tego za złe. Nie skreślamy nikogo z góry ale pozwólcie, że w imieniu własnym i pozostałych Klubowiczów zachowamy sobie prawo wyboru kogo chcemy do nas zaprosić. Wy zapewne również nie umawiacie się ze wszystkimi którzy by tego chcieli i wybieracie osoby z którymi macie ochotę się spotkać.

Nikogo nie dyskwalifikuje wiek czy sylwetka ale musicie jednak mieć świadomość tego, że wchodząc do naszego klubu, wchodzicie do pewnego grona osób które “jest już w klubie”, a większość naszych Gości to bardzo zadbane osoby w wieku 25-45 lat. Naturalnie bywają tez osoby młodsze i starsze ale są to osoby naprawdę wyjątkowe, zadbane, ciekawe po prostu takie których osobowość ujęła nas i innych klubowiczów. Uroda i wiek to rzeczy względne, a tym co najbardziej przyciąga innych jest zadbanie i osobowość.

Pamiętaj, że nawet jeśli otrzymałeś zaproszenie, a np. w dalszej korespondencji lub kontakcie osobistym oceniliśmy, że jednak nie pasujesz do klubowego grona – zaproszenie takie zostanie anulowane i kontaktując się z nami musisz mieć tego świadomość. Jeśli osoba której anulowano zaproszenie dokonała jakiejś przedpłaty na rzecz klubu to przedpłata taka zostanie zwrócona.

Rezerwacje on-line:

*Imprezy – Osoby dokonujące rezerwacji i przedpłaty on-line jeśli chcą korzystają z promocji tzn. otrzymują rabat w wysokości 10% na wejściówkę. W opłacie tej mają również dwa drinki w cenie do 15 zł każdy (nie dotyczy imprez objętych całkowitą rezerwacją lub inną formą rabatu za przedpłatę).
*Noclegi – Przedpłata za nocleg gwarantuje, że nocleg taki (pokój, domek czy namiot) będzie na pewno przygotowany i “będzie czekał” na osobę która dokonała przedpłaty.

Rezygnacja z przedpłaconej rezerwacji:

 1. Noclegi i imprezy zwykłe, nie objęte całkowitą rezerwacją miejsc:
  * Rezygnacja na 24 godziny przed planowaną imprezą/noclegiem – zwrot 90% kwoty wpłaconej za wejściówkę i/lub nocleg.
  * Rezygnacja na mniej niż 24 godziny przed planowana impreza ale przed jej rozpoczęciem – zwrot 50% kwoty wpłaconej za wejściówkę.
  * Rezygnacja na mniej niż 24 godziny z przedpłaconego noclegu nie powoduje zwrotu wpłaconej kwoty.
  * Po terminie imprezy lub/i noclegu nie można złożyć skutecznej rezygnacji, a tym samym nie można otrzymać zwrotu wpłaconych pieniędzy.
 2. Noclegi i imprezy specjalne, objęte całkowitą rezerwacją miejsc np. Sylwester, Sylwester Lejdis:
  * Rezygnacja na tydzień przed imprezą zwrot 90% kwoty wpłaconej za wejściówkę i/lub nocleg.
  * Rezygnacja na mniej niż tydzień, a nie więcej niż 3 dni przed imprezą 50% kwoty wpłaconej za wejściówkę i/lub nocleg.
  * Rezygnacja na mniej niż trzy dni (doby) przed imprezą nie powoduje zwrotu wpłaconych kwot.

Uwaga – Rezygnacje należy wysłać na adres: rezygnacje@jacuzziclub.pl – z tej samej poczty (adresu e-mail) z którego była ona wcześniej robiona. Osoba wysyłająca rezygnacje otrzyma automatyczne potwierdzenie, że korespondencja do nas dotarła. Po otrzymaniu tego potwierdzenia rezygnacja jest skuteczna, a ewentualne przedpłaty będą zwrócone w/g zasad wyżej opisanych.