>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Zapraszamy na pocovidowe spotkania i turnusy rehabilitacji duchowej i fizycznej.

Home Fora Wizyty, pobyty, imprezy i wszystko z tym związane. Zapraszamy na pocovidowe spotkania i turnusy rehabilitacji duchowej i fizycznej.

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #21935 Odpowiedz
  Jacuzzi

  Wszystkich klubowiczów i wyznawców słońca którzy mają potrzebę skorzystania z pocovidowej rehabilitacji duchowej i/lub fizycznej, zapraszamy na weekendowe spotkania i turnusy organizowane w Jacuzzi Club & Resort – Świątyni Wschodzącego Słońca. Z organizowanej u nas pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej mogą skorzystać osoby które zostały zaszczepione na Covid-19 oraz te które przeszły już Covid-19 (objawowo lub bezobjawowo) i mają przeciwciała IgG.

  Uwaga: Na każde spotkanie możemy zaprosić również do 5 osób spoza w/w grupy ale pierwszeństwo dla tego typu zaproszeń mają klubowicze JC tzn. osoby które odwiedzały nas już w przeszłości.

  Osoby które chcą skorzystać z organizowanego u nas programu pocovidowej rehabilitacji muszą skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego który jest na stronie w zakładce „Zaproszenia i rezerwacje”.

  • This topic was modified 3 years, 2 months temu by Jacuzzi.
  #21978 Odpowiedz
  H&J

  Cudownie że jesteście! Brakowało nam Was strasznie. Zarejestrujemy się na turnus rehabilitacyjny najszybciej jak tylko będziemy mogli (skierowania mamy) BUZIAKI!

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
Odpowiedz na: Zapraszamy na pocovidowe spotkania i turnusy rehabilitacji duchowej i fizycznej.
Twoje dane:
Translate »