>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Zapraszamy na majówkowe imprezy w JC&R.

Zapraszamy na majówkowe imprezy w Jacuzzi Club & Resort.

 

Już za nieco ponad miesiąc zaczyna się maj i już od pierwszego weekendu zapraszamy Was na majówkowe weekendy podczas których przez pięć kolejnych tygodni będziemy organizowali pierwsze w tym roku  wiosenno-letnie imprezy i jeśli tylko pogoda pozwoli to część tych imprez będzie się odbywała na plaży i/lub w basenie.

Najdłuższym majówkowym weekendem będzie ….. po prostu „Majówka” czyli impreza na którą zapraszamy już we wtorek 30 kwietnia i na której będziemy się bawili aż do niedzieli 5 maja!

Zapraszamy na imprezę „w nocy z wtorku na niedzielę” – a dla niektórych nawet na poniedziałek.

 

Z grubsza ten pierwszy majówkowy bardzo długi weekend będzie wyglądał tak:


Dzień 1-szy. Sex Party.

We wtorek zapraszamy na raczej kameralną imprezę (tak nam się przynajmniej teraz wydaje) i będzie to taka zwykła klubowa impreza którą zaczniemy o godzinie 20:00 i planujemy ją skończyć o godzinie 2:00. To noc dla osób które chcą pobawić się w nieco mniejszym gronie niż to jakie będzie już w środę, na 1szo majowym Mega Party.

 


Dzień 2-gi.  Mega Party.

Środa to już 1szy maja i impreza typu Mega Party. Dla gości którzy będą na noclegach klub czynne oczywiście od rana ale tę nocną zabawę, na którą zapraszamy również gości nie korzystających z noclegów zaczynamy od godziny 20:00 i będziemy się bawili do 5:00.

W programie nocnej imprezy m.in.:

– dyskoteka

– piana party

– Maski i peleryny czyli „Oczy szeroko zamknięte”

– UV party

Podczas imprezy dostępny będzie catering, a goście będą mieli do dyspozycji wszystkie strefy zabawy w tym „strefę dla par”, specjalnie wydzieloną na czas majówki „strefę tylko dla pań”, strefy GB i Fetish, klubowe kino, bary, Sybian, Glory hole, Glory bed, jacuzzi i saunę (a jeśli pogoda pozwoli to również zewnętrzny basen).

I w miarę możliwości prosimy o uwzględnienie w swoich strojach klimatu imprezy tzn. muszki, krawaty i męskie koszule. Panie oczywiście mogą te koszule uzupełnić o stringi, pończoszki i szpilki. (Panów prosimy aby tego nie robili 😊))).

 


Dzień 3-ci. Sex Party.

Czwartek osoby które będą korzystały z noclegów mają klub do dyspozycji już od rana (oczywiście z czasowo wyłączanymi na czas sprzątania strefami), a gości którzy chcą przyjechać na samą imprezę zapraszamy od godziny 20:00 i tej nocy będziemy się znowu bawili do godziny 5:00.

W programie imprezy m,in.:

– dyskoteka,

– UV party,

– Dark room party.

Goście będą mieli do dyspozycji wszystkie strefy zabawy w tym „strefę dla par”, strefy GB i Fetish, klubowe kino, bary, Sybian, Glory hole, Glory bed, jacuzzi i saunę (a jeśli pogoda pozwoli to również zewnętrzny basen).

 


Dzień 4-ty. Sex Party.

W piątek zorganizujemy taką samą imprezę jak ta którą zaplanowaliśmy na czwartek, czyli zaczynamy od godziny 20:00 i bawimy się do 5:00, a w programie:

– dyskoteka,

– UV party,

– Dark room party.

Goście będą mieli do dyspozycji wszystkie strefy zabawy w tym „strefę dla par”, strefy GB i Fetish, klubowe kino, bary, Sybian, Glory hole, Glory bed,  jacuzzi i saunę (a jeśli pogoda pozwoli to również zewnętrzny basen).

 


Dzień 5-ty. Mega Party.

Sobotnie Mega party zaczniemy od godzimy 20:00 i będziemy się bawili do 5:00 nad ranem.

W programie nocnej imprezy m.in.:

– dyskoteka

– piana party

– maski i peleryny czyli „Oczy szeroko zamknięte”

– UV party

Podczas imprezy dostępny będzie catering, a goście będą mieli do dyspozycji wszystkie strefy zabawy w tym „strefę dla par”, specjalnie wydzieloną na czas majówki „strefę tylko dla pań”, strefy GB i Fetish, klubowe kino, bary, Sybian, Glory hole, Glory bed, jacuzzi i saunę (a jeśli pogoda pozwoli to również zewnętrzny basen).

Sugerujemy aby tej nocy było to Dark and White party – czyli na czarno lub na biało. Efekt zwłaszcza w strefie UV będzie bardzo fajny. Przebranie oczywiście nie są wymagane ale …. Mile widziane 😊

 


Dzień 6-ty. Relaks, odpoczynek – no chyba, ze ktoś ma taka kondycję, że będą też sekscesy.

Niedziela – śpijcie i odpoczywajcie do której chcecie, a jak macie siłę to część playroomów będzie czynna cały dzień. Wszyscy goście którzy korzystali z noclegów i zostali u nas po sobotniej imprezie mogą pozostać w pokojach aż do nocy? Nie, nie do nocy –  zostańcie do poniedziałku 😊

 


Zapraszamy na wyjątkowo długą majówkę zapraszamy po prostu na pierwsze w tym roku majówkowe „Różowe Wczasy”. W każdym dniu (z wyjątkiem niedzieli) do dyspozycji gości będzie co najmniej 115 różnych sal,  pokoi oraz miejsc do zabawy i wypoczynku!

 

Takie imprezy są tylko u nas – bo są kluby i jest też Jacuzzi Club & Resort!

 

Tak, tak …  wiemy, że to trochę nieskromne ….. ale strasznie fajne 😊

Translate »