>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Jesteś singlem? To być może info dla Ciebie.

Szukamy panów/singli którzy chcą pomóc w prowadzeniu imprez.

Od lat rozbudowujemy ośrodek, przerabiamy różne strefy zabawy i staramy się aby stale „było coś nowego”.

Już teraz odwiedzający na goście mają do dyspozycji ponad 100 różnych playroomów i pokoi oraz miejsc do zabawy czy wypoczynku. Podczas nocnych imprez, w tym samym czasie goście bawią się w wielu różnych strefach i częściach ośrodka.

Z roku na rok mamy coraz więcej noclegów, odwiedza nas coraz więcej gości, imprezy są coraz większe i coraz dłuższe, a co za tym idzie mamy też coraz więcej pracy, tak z samym przygotowaniem do imprez, jak i z ich prowadzeniem.

Jeszcze niedawno śmialiśmy się, że z każdą rozbudową trzeba będzie „tylko” trochę szybciej chodzić na imprezach aby to wszystko ogarnąć ale teraz ……. trzeba już biegać, a przecież nadal rozbudowujemy ośrodek i jeszcze w tym roku planujemy uruchomić część restauracyjną, nowe sauny (praktycznie cała nową strefę SPA) i odrębny obiekt noclegowy. Łącznie już na Sylwestra powinniśmy mieć noclegi dla około 200 osób.

Oczywiście ekipa prowadząca imprezy cały czas się rozrasta ale z każda kolejną rozbudową staje się to coraz trudniejsze. Niestety ludzie którzy nie swingują bardzo kiepsko odnajdują się na imprezach dla swingersów i np. „cywilny” barman czy barmanka w żaden sposób nie potrafi zrobić odpowiedniej atmosfery za barem. Z drugiej strony środowisko swingersów nie jest zbyt wielkie i trudno znaleźć w nim ludzi szukających stałej pracy i to pracy w swingers clubie. Dlatego tym razem próbujemy nieco innego rozwiązania i mamy nadzieję, że ułatwi nam to pracę i w żaden sposób nie „usztywni” klimatu imprez.

Zapraszamy do współpracy/pomocy przy prowadzeniu imprez singli (faktycznie singli). Młodych ludzi którzy nie mają zobowiązań rodzinnych, są w miarę dyspozycyjni i którzy chcieli by skorzystać z opcji współpracy polegającej na tym, że za każdy dzień pomocy przy prowadzeniu imprezy otrzymują od nas darmową wejściówkę na kolejną imprezę. Warunkiem takiej współpracy jest to, że podczas imprezy na której pracują z nami, cały swój czas poświęcają na tę pracę, a bawić będą się na kolejnej imprezie. Zapraszamy zarówno do stałej współpracy (nawet na każdej imprezie) jak i do współpracy w ramach której ktoś będzie u nas np. tylko dwa razy w miesiącu – 1 praca/1 impreza. Osoby które są zainteresowane taką współpracą prosimy o kontakt z nami na klubową pocztę.