>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Jacuzzi Club to naprawdę miejsce inne niż wszystkie pozostałe lokale w kraju organizujące spotkania dla swingujących par. Jacuzzi Club to przede wszystkim „ludzie”, to grono osób o podobnych zainteresowaniach spotykające się na klubowych spotkaniach i imprezach.  Zgodnie z profilem klubu jego członkami mogą zostać hetero seksualni panowie oraz bi i hetero seksualne panie. Takie ograniczenie nie jest żadną formą dyskryminacji. Po prostu wiemy, że nie można zrobić dobrego klubu dla wszystkich i aby zagwarantować naszym Gościom maksimum komfortu musimy określić profil klubu.
W klubie nie ma obcych ani wrogów, są tylko przyjaciele i koledzy tzn. osoby które wzajemnie się szanują. Nikt tu nikogo nie obgaduje ani nie stara się nikomu zaszkodzić. Jeśli ta podstawowa zasada Jacuzzi Clubu jest komuś obca i szuka on po prostu rozrywki bez oglądania się na innych – powinien szukać dalej, bo Jacuzzi Club nie jest dla niego. 

W odróżnieniu od lokali do których wejść może każdy kto opłacił wejściówkę, do naszego klubu wejść mogą wyłącznie klubowicze i osoby przez nas zaproszone na konkretny dzień. Budujemy KLUB czyli miejsce spotkań określonego grona osób i grono to jest poszerzane przez samych klubowiczów. Taka formuła klubu gwarantuje naszym Gościom, że osoby z którymi spotkają się w Jacuzzi Clubie będą właśnie tymi z którymi chcą się spotykać i nie trafią tu przypadkowi ludzie.

Jacuzzi Club – to część ośrodka położonego pod Gdańskiem, zaledwie 15 minut jazdy od plaż na Wyspie Sobieszewskiej. W kompleksie kilku budynków Goście mają łącznie do dyspozycji ponad 80 różnych pokoi, sal, sypialni i miejsc do zabawy oraz odpoczynku/noclegu.

W ośrodku funkcjonują różne kluby i strefy zabawy, w tym:

– Strefa bez sexu

– Tylko dla Par

– Gang Bang / Glory hole

– Cuckold

– Fetish/BDSM

– Sex Party

– Pool & Disco Party

W wewnętrznej części ośrodka na Gości czekają też: 

– Sauna

– Jacuzzi

– Bary

– Bufet 

– Dyskoteka

W zewnętrznej części ośrodka mamy dla Gości: 

– Prywatną plażę – 5000 m.kw

– Leżaki i łóżka z baldachimami

– Baseny

– Domek grillowy

– Boisko do siatkówki plażowej

– Strefą plażowych sex party

– Duży staw na którym już niedługo pokażą się łódeczki, będzie można też powędkować.

– Na terenie znajdują się też parkingi oraz hostel z pokojami i apartamentami. Całość jest ogrodzona 2m murem, a wjazd na teren mają wyłącznie nasi Gości.

Po co odrębne kluby i strefy zabawy?

Aby zagwarantować naszym Gościom komfort stworzyliśmy  na terenie ośrodka odrębne kluby i specjalne, tematyczne strefy zabawy. Wydzielone zostały np. „strefa bez sexu”, „strefa tylko dla par i pań”, „Oczy szeroko zamknięte” itp.

Zasady funkcjonowania strefy bez sexu wyjaśniać nie trzeba, a strefa tylko dla par to rozwiązanie które ułatwia zabawę tym którzy chcą bawić się wyłącznie w gronie par, teraz nie muszą oni już czekać na imprezy „wyłącznie dla par” i mogą zawsze bawić się w klubie w tylko z innymi parami. Strefa „Oczy szeroko zamknięte” to natomiast miejsce w którym osoby biorące udział w zabawie muszą przestrzegać reguł określonych przez prowadzącego zabawę itd. itd.

Skąd pomysł „strefy tylko dla par i pań”? Każdy kto był w klubach czy lokalach organizujących „imprezy TYLKO dla par” miał okazje się przekonać, że jest to pewnego rodzaju fikcja. Na spotkania takie przychodzą co prawda pary ale w trakcie wieczoru bywa np. tak, że partnerka spędza czas z kimś np. przy barze, a jej mąż/partner „szuka” zabawy dla siebie. Formalnie ten pan to „część pary” ale dla par szukających zabawy tylko z parami, taki pan wchodzący do pokoju jest po prostu singlem i u nas „taki pan” nie może sam wejść do strefy dla par.

Systematycznie rozbudowujemy cały ośrodek, a w Jacuzzi Clubie budujemy prawdziwy KLUB, czyli miejsce spotkań określonego grona osób – Klubowiczów. Jesteśmy największym klubem w Polsce i jednym z największych klubów w Europie.  To właśnie u nas organizowane są najliczniejsze spotkania swingersów w Polsce, niektóre z naszych swingers party gromadzą grono ponad 300 uczestników. To na pewno największe takie imprezy w Polsce i jedne z największych w Europie 🙂

To wszystko udaje się robić dzięki obowiązującym u nas zasadom i zupełnie niepowtarzalnej atmosferze jaką w klubie tworzą Klubowicze.

Translate »