* UWAGA - 29 luty jest raz na 4 lata, ale sobota 29 luty jest raz na 28 lat. Kolejna impreza w sobotę 29 lutego będzie możliwa dopiero w 2048r!!!

* Dzień Kobiet w JC - imprezy specjalnie dla naszych Pań. Zapraszamy od 5 do 8.03.2020r.

* International Swingers Weekend w Jacuzzi Club & Resort. Zapraszamy od 22 - 24 maja 2020!!!

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

UWAGA – WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Kochani na razie to może jeszcze na wyrost i pewnie nie wszyscy będą to popierali ale .... dla komfortu i bezpieczeństwa wszystkich którzy nas odwiedzają od 28 lutego wprowadzamy takie zasady jakie są teraz na lotniskach tzn. każdy kto będzie chciał wejść do klubu będzie sprawdzany pirometrem (termometrem bezdotykowym).

Bardzo prosimy aby nikt nie stawiał nas w niezręcznej sytuacji, że "przecież znamy się od lat ... itd" i dlatego jego nie powinny obowiązywać te zasady. Informujemy, że żadna osoba która miała by podwyższoną temperaturę nie będzie wpuszczona do klubu.

Zdajemy sobie sprawę, że podwyższona temperatura jest zazwyczaj następstwem jakiejś niewielkiej infekcji ale .... takie osoby również nie powinny wchodzić do klubu i zarażać innych grypą czy anginą. Dlatego nawet jeśli macie jakieś "drobne podziębienie" to zrezygnujcie z wizyty i nie stawiajcie nas i innych klubowiczów w niezręcznej sytuacji.

Druga informacja to akurat nie nowość bo z tego typu wynalazków korzystamy od dawna, ale aby poprawić komfort psychiczny osób które u nas bywają (a nie wiedzą, że stosujemy tego typu metody) informujemy, że wszystkie pomieszczenia klubu, wraz z pokojami noclegowymi po imprezach są u nas dezynfekowane podchlorynem sodu, lampami UV-C i ozonem, a woda w jacuzzi poza mechanicznym filtrem jest non stop uzdatniana podchlorynem sodu i światłem UV-C.

Polecane imprezy specjalne.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.