UWAGA - Jacuzzi Club zmienia formułą i staje się klubem członkowskim. Od 1 stycznia 2019 r wprowadzamy ograniczony dostęp do klubu dla osób nie posiadających kart klubowych. Osoby zainteresowane nieograniczonym dostępem do klubu proszone są o zapoznanie się z ofertą kart klubowych.

Zapraszamy na 10 lecie Jacuzzi Clubu - 29.XII.2018

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub odpoczywaj w nocy z czwartku na niedzielę.

więcej

Erotic SPA.

Erotic & Swingers SPA to pomysł na połączenie zabawy w klubach z wypoczynkiem i relaksem w ośrodku.

więcej

MINI wejściówka – tylko 70zł/wieczór!!!

MINI wejściówka na piątkowe i nie tematyczne imprezy sobotnie, od godz. 20:00 do godz. 23:00.

Para 70 zł/wieczór!!!

Singiel 70 zł/wieczór!!!

Singielka 35 zł/wieczór!!!

Jeśli planujecie krótką wizytę w klubie/ośrodku w godz. 20:00-23:00 to od teraz nie musicie opłacać wejściówki za całonocną zabawę i możecie skorzystać z taniej MINI WEJŚCIÓWKI.

MINI wejściówka to pomysł na wieczór dla osób szukających raczej szybkiej rozrywki, tych którzy chcą zapoznać się z klubem, umawiają się na spotkanie z kimś poznanym w internecie lub po prostu dla osób które w danym dniu nie mają czasu na długą imprezę.

Osoby które chcą skorzystać z MINI wejściówki zapraszamy w piątki i soboty do godziny 20:00 do 23:00.

Kochani, bardzo mocno obniżamy cenę zwykłej nocnej wejściówki i każdy kto chce może skorzystać z MINI wejściówki ale nikt NIE musi tego robić !!! Jeśli jednak ktoś chce skorzystać z takiej taniej wejściówki to szanując się nawzajem prosimy o przestrzeganie zasady, że mogą z niej korzystać TYLKO Goście opuszczający klub przez godz. 23:00, osoby które pozostaną w klubie po godzinie 23:00 opłacają droższą wejściówkę.

MINI wejściówki dostępne będą zazwyczaj na zwykłych, piątkowych i sobotnich imprezach klubowych. Jeśli w opisie imprezy zamieszczonym w kalendarium będzie informacja o tym, że na imprezie tej nie ma tego typu wejściówek tzn. że w tym dniu nie będzie można z takiej tańszej wejściówki skorzystać.

UWAGA - jeśli jesteś zainteresowany MINI wejściówką, sprawdź w kalendarium czy w wybranym przez Ciebie terminie wejściówki takie są dostępne. Jeśli nie, wybierz inny termin lub skorzystaj w tym terminie ze zwykłej wejściówki.

Polecane imprezy specjalne.

NOWOŚĆ, NOWOŚĆ - prywatne imprezy organizowane przez klubowiczów!!!

Zrealizuj z nami swoje najskrytsze marzenia i fantazje seksualne!!!

Specjalna Propozycja

Prognoza pogody

Z uwagi na mikroklimat ośrodka, zimą często jest u nas kilka stopni mniej niż zapowiadają serwisy pogodowe ale za to latem zazwyczaj jest kilka stopni więcej :)

Karty i Karnety