***UWAGA - informujemy wszystkie osoby prywatne, właścicieli sklepów, zakładów usługowych, instytucje samorządowe itp. które potrzebują płynów do dezynfekcji powierzchni i miejsc w których czasowo przebywa lub przez które przechodzi dużo osób, że od piątku 19 marca udostępniamy taki płyn nieodpłatnie.

***UWAGA - płyn można również używać do mycia rąk rozcieńczając go w stosunku 1L płynu na 5L wody ale zawiera on podchloryn sodu i osoby uczulone na chlor nie powinny go tak stosować!!!

***Płyn wydawany będzie wyłącznie po telefonicznym uzgodnieniu dnia i godziny odbioru. Specjalny nr. telefonu dla osób i instytucji które potrzebują płynu to (+ 48) 690 26 36 26 - prosimy nie dzwonić pod inne nasze numery.

***Płyn będziemy wydawali w ilościach 5 L jednorazowo i prosimy o przywiezienie ze sobą odpowiedniego, zakręcanego pojemnika. Nie będziemy wydawali płynu w większych ilościach i codziennie będą przygotowywane takie ilości aby dać go wszystkim chętnym. Prosimy nie robić zapasów bo płyn jest bardzo skuteczny tylko przez kilka dni i w razie potrzeby przygotujemy kolejne kontenery z płynem. Jesteśmy przygotowani do zrobienia nawet 100 000 L płynu więc nie powinno go zabraknąć.

***Dla samorządów i instytucji możemy przygotować większe ilości płynu.

* UWAGA, UWAGA - wszystkie imprezy w Jacuzzi Club & Resort są czasowo odwołane!!!

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

UWAGA – WAŻNY KOMUNIKAT!!!

*
Kochani, jeszcze kilka dni temu planowaliśmy, że zrezygnujemy z organizacji imprez tylko przez tydzień ale po tym co dzieje się w kraju i po decyzji o zamknięciu przedszkoli, szkół, teatrów, kin itd. stwierdziliśmy, że powinniśmy działać tak jak te instytucje i na razie tj. od 9 marca zawieszamy organizację wszelkich imprez w JC&R.

Osoby które dokonały rezerwacji i opłaty na imprezy i/lub pobyty na czas w którym ośrodek będzie nieczynny mogą przenieść rezerwację na inny termin lub otrzymają zwrot wpłaconej kwoty.

Do organizacji imprez wrócimy tak szybko jak to będzie możliwe, ale najprawdopodobniej najbliższe imprezy zorganizujemy dopiero w kwietniu - poinformujemy o tym na stronie.

Życzymy wszystkim zdrowia i do zobaczenia.

Polecane imprezy specjalne.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.