UWAGA, UWAGA – od 7.08 każda osoba która będzie chciała wejść do ośrodka będzie musiała poddać się testowi na COVID-19. Testy będą robione na miejscu w ośrodku, a ich koszt to 50 zł/os. Osoby z pozytywnym wynikiem IgM nie będą mogły pozostać w ośrodku pomimo dokonania rezerwacji i opłacenia pobytu.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

UWAGA – WAŻNE KOMUNIKATY!!!

1. Kochani wystarczyło kilka miesięcy, a świat się zmienił i to bardzo :((( U nas też spowodowało to pewne zmiany i obecnie działamy jako Świątynia Słońca. Tylko w tej formie wszyscy mamy gwarancję, że nikt nie będzie przeszkadzał i naruszał naszych spotkań.
Wszystkie wcześniejsze zasady i zwyczaj pozostają bez zmian - by były i są one sprawdzone i dobre.

2. Od wielu dni widać bardzo duży wzrost ilości zachorowań na COVID-19, a okres wakacji na pewno spowoduje, że będzie ich wielokrotnie więcej.

Aby w tych warunkach ograniczyć do minimum możliwość przeniesienia wirusa pomiędzy odwiedzającymi nas osobami od 7.08 wprowadzamy obowiązkowe testy serologiczne na covid 19 (na przeciwciała IgG i IgM).

Rozumiemy, że nie wszyscy będą zachwyceni koniecznością przejścia testu i część osób zrezygnuje z wizyty w związku z dodatkowymi kosztami jakie one powodują (50zł/os). Jednak dla bezpieczeństwa wszystkich innych osób które nas odwiedzają musimy podjąć takie kroki.

Od 7.08 w ośrodku będą mogły przebywać wyłącznie osoby z negatywnym wynikiem testu. Osoby które dokonały rezerwacji i opłaciły pobyty, a nie zgadzają się na dokonanie dodatkowej opłaty i testy otrzymają zwrot wpłaconej kwoty, a ich rezerwacja zostanie anulowana.

Testy będą robione przed każdą imprezą w samochodzie, od razu po wjechaniu na teren ośrodka, a ich wynik będzie znany już po 15 min. i dopiero po otrzymaniu negatywnego wyniku IgM będzie można wejść do budynku i na plażę.

U osób, u ktorych stwierdzimy pozytywny wynik IgG nie będzie potrzeby robienia testów w przyszłości, wszyscy pozostali będą musieli poddać się testom za każdym razem kiedy będą chcieli nas odwiedzić - jak długo potrwa taka sytuacja niestety nie wiemy :(

Osoby z pozytywnym wynikiem IgM nie będą mogły pozostać w ośrodku nawet jeśli dokonały wcześniej rezerwacji czy opłaciły pobyt.

Zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobieństwo tego, że trafi się ktoś z aktywną infekcją (pozytywny wynik IgM) nie jest wysokie ale ostatnio niestety wyraźnie wzrasta, a wystarczy jedna taka osoba aby w warunkach klubowych wirus został przeniesiony na dziesiątki innych uczestników imprezy, a one nieświadomie przeniosły go dalej. Dlatego dbając o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających nas osób (ich rodzin, znajomych itd) od 7.08 wprowadzamy obowiązkowe testowanie WSZYSTKICH osób które chcą nas odwiedzić.

Osoby które nie wyrażają zgody na w/w powinny zrezygnować z zamiaru przyjazdu do nas.

Zapraszamy na słoneczne wakacje.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.