***UWAGA - informujemy wszystkie osoby prywatne, właścicieli sklepów, zakładów usługowych, instytucje samorządowe itp. które potrzebują płynów do dezynfekcji powierzchni i miejsc w których czasowo przebywa lub przez które przechodzi dużo osób, że od piątku 19 marca udostępniamy taki płyn nieodpłatnie.

***UWAGA - płyn można również używać do mycia rąk rozcieńczając go w stosunku 1L płynu na 5L wody ale zawiera on podchloryn sodu i osoby uczulone na chlor nie powinny go tak stosować!!!

***Płyn wydawany będzie wyłącznie po telefonicznym uzgodnieniu dnia i godziny odbioru. Specjalny nr. telefonu dla osób i instytucji które potrzebują płynu to (+ 48) 690 26 36 26 - prosimy nie dzwonić pod inne nasze numery.

***Płyn będziemy wydawali w ilościach 5 L jednorazowo i prosimy o przywiezienie ze sobą odpowiedniego, zakręcanego pojemnika. Nie będziemy wydawali płynu w większych ilościach i codziennie będą przygotowywane takie ilości aby dać go wszystkim chętnym. Prosimy nie robić zapasów bo płyn jest bardzo skuteczny tylko przez kilka dni i w razie potrzeby przygotujemy kolejne kontenery z płynem. Jesteśmy przygotowani do zrobienia nawet 100 000 L płynu więc nie powinno go zabraknąć.

***Dla samorządów i instytucji możemy przygotować większe ilości płynu.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

WRACAMY JAKO ŚWIĄTYNIA SŁOŃCA.

Kochani wystarczyło kilka miesięcy, a świat się zmienił i to bardzo :((( U nas też spowodowało to pewne zmiany i obecnie działamy jako Świątynia Słońca. Tylko w tej formie wszyscy mamy gwarancję, że nikt nie będzie przeszkadzał i naruszał naszych spotkań.
Wszystkie wcześniejsze zasady i zwyczaj pozostają bez zmian - by były i są one sprawdzone i dobre.

Zapraszamy na słoneczne wakacje.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.