Świątynia Wschodzącego Słońca – ośrodek pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej. Zapraszamy do Świątyni  Wschodzącego Słońca na spotkania w ramach pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej. Z naszej propozycji mogą skorzystać osoby które zostały zaszczepione na Covid-19 oraz te które przeszły już Covid-19 (objawowo lub bezobjawowo). Uwaga – Na każde spotkanie możemy zaprosić również do 5 osób spoza w/w grupy ale pierwszeństwo dla tego typu zaproszeń mają klubowicze JC.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Zapraszamy na rehabilitację pocovidową.

JC&R - Światynia Wschodzącego Słońca, wyznaniowy ośrodek rehabilitacji duchowej i fizycznej.

Halloween w lutym? Tak, ale tylko u nas i tylko dla osób uczestniczących w programie rehabilitacji pocovidowej.

Piątek i sobota (26 i 27.02). Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna z domieszką uśmiechu - czyli przy okazji spotkań rehabilitacyjnych odrabiamy zaległe imprezy, a w tym tygodniu .... Halloween!!!

Z organizowanej u nas pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej mogą skorzystać osoby które zostały zaszczepione na Covid-19 oraz te które przeszły już Covid-19 (objawowo lub bezobjawowo).

Uwaga: Na każde spotkanie możemy zaprosić również do 5 osób spoza w/w grupy ale pierwszeństwo dla tego typu zaproszeń mają klubowicze JC.

Prośba do znajomych i przyjaciół. Prześlijcie tę wiadomość do kilku czy kilkunastu innych osób. Po tak długiej przerwie musimy jakoś dotrzeć z informacją do szerszego grona.

Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc w tym zakresie.

Pozdrawiamy i do zobaczenia.

Zapraszamy na słoneczne wakacje.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.