Zapraszamy na Walentynki w Jacuzzi Club & Resort - to będzie prawdziwe MEGA PARTY!!!

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Wejściówki z 50% rabatem.

Załóż swoją „grupę klubową” i baw się za pół ceny 😊

Kochani odwiedza nas coraz więcej nowych Gości i jasne, że nas to cieszy ale często jest niestety tak, że jeśli w klubie jest duża ilość „nowych” to zabawa jakoś się „nie klei”.
Najlepiej widać to podczas zabaw takich jak „Oczy szeroko zamknięte” które bardzo szybko rozkręcają się jeśli jest w klubie odpowiednio duża grupa osób które się znają i które często bawią się w swoim gronie….. bez takiej grupy zabawa startuje znacznie wolniej ☹

Nie ma co ukrywać, że jeśli w klubie jest więcej osób które już się znają to atmosfera takich spotkań również jest inna niż w grupach w których jest więcej nowych osób - a atmosfera zabaw w JC to coś o co zawsze walczyliśmy i co jest z naszego pkt. widzenia najistotniejszą częścią imprezy.

Jeśli na imprezie są grupy znajomych klubowiczów to z nas spada też duża część organizacji bo nowi wciągani są do zabawy, widzą gdzie i jak inni się bawią, że po zabawie zostawiają sprzątnięte playroomy itp. Itd.
Taka sytuacja jest korzystna zarówno dla Gości jak i dla nas dlatego aby zachęcić klubowiczów do odwiedzania nas w gronie znajomych postanowiliśmy wprowadzić nową „wejściówkę” w ramach której osoby z takiej „klubowej grupy” będą mogły skorzystać z o połowę tańszej wejściówki.

Założenie jest takie ……….. klubowicze będą mogli stworzyć grupę do której wejdzie 5 par/singielek/singli. Jeśli podczas jednej imprezy w klubie będą 4 takie pary/singielki/single to wszyscy z tej grupy otrzymają 50 % rabat na wejściówkę na tej imprezie.
Zamiast stałego członka grupy może być też wprowadzona nowa para/singiel/singielka.

Z 50% rabatu na wejściówki będzie mogła skorzystać grupa złożona np. z 4 par albo z 3 par należących do grupy i jednej nowej pary/singielki/singla (wprowadzanej przez kogoś z grupy).

Piszemy o parach bo to najczęściej odwiedzające nas osoby ale oczywiście grupę mogą tworzyć nie tylko pary, może to być np. 2 pary, 2 singli i singielka itp.

Klubowicze którzy chcą skorzystać z tańszych wejściówek muszą wysłać do nas maila z informacją, że tworzą „grupę klubową wraz z …..”. Po potwierdzeniu, że otrzymaliśmy taką wiadomość będzie można korzystać z tańszych wejściówek :)

Jeśli pomysł się sprawdzi to będziemy go rozwijać :)))

Polecane imprezy specjalne.