>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Uwaga – chwilowo płatności tylko przelewem lub gotówką!!!

 


Opłaty za udział w imprezach organizowanych w ośrodku:

Poniższe ceny dotyczą wejściówek na zwykłe imprezy i spotkania klubowe.

Specjalne wydarzenia i imprezy tematyczne mogą mieć inne ceny  (szczegóły w kalendarzu).

W opłacie (wejściówce) każdy z Gości otrzymuje – ręczniki, klapki, szafkę lub pokój noclegowy*, dostęp do całego dostępnego w danym dniu wyposażenia klubu w tym np. do sauny, basenu, jacuzzi, dyskoteki, playroomów, plaży itp. 

Uwaga – niektóre atrakcje dostępne są tylko w wybranych dniach lub godzinach.

 

 * w przypadku wejściówki z pokojem,  łączna kwota zależy od rodzaju wybranego pokoju.

 

 


Czwartek.

Klub  jest czynny od godziny 20:00 do 24:00* lub  2:00*.  Jeśli impreza jest zapowiadana jako „gang bang party”, klub jest czynny do 24:00, a jeśli jako „sex lub swingers party” klub jest czynny do 2:00.

Wejściówki.

*Stali Klubowicze:

Pary – 120 zł 
Singielka – 60 zł 
Singiel – 120 zł 
Osoby/pary posiadające kartę klubową – od 0 zł.

* Nowi Goście i osoby które nie były w naszym klubie w ostatnich dwóch miesiącach:

Pary – 180 zł
Singielka – 90 zł
Singiel – 180 zł

* Czwartki to zazwyczaj wieczorne imprezy w średnim (czasami małym) gronie. To imprezy na których Goście równie często bawią się w strefie dla par jak i w klimatach Gang Bang. Czwartki często są wybierane przez osoby które nie przepadają za dużymi imprezami. Jednak w okresie w którym nie organizujemy tzw. „Różowych wczasów”, jeśli ilość zgłoszeń na imprezę czwartkową jest za mała, np. zgłasza się mniej niż 10 osób to impreza taka może być odwołana. W czwartki do dyspozycji są wybrane klubowe playroomy w tym strefa tylko dla par.

 

 


Piątek/Sobota.

Jeśli w piątek lub sobotę organizowana jest impreza tematyczna lub impreza typu MEGA party to obowiązują na niej ceny i zasady takich imprez, a informacja o tym jest zamieszczona w kalendarium.

W przypadku zwykłych imprez klubowych, nie oznaczonych jako imprezy tematyczne czy MEGA party obowiązują poniższe ceny i godziny:

Klub czynny jest od godziny 20:00 do 5:00.

Wejściówki.

* Stali Klubowicze:
Pary – 240 zł 
Singiel/panie – 120 zł 
Singiel/panowie – 240 zł 
Osoby/pary posiadające kartę klubową  – od 0 zł, zależnie od rodzaju posiadanej KARTY

* Nowi Goście i osoby które nie były w naszym klubie w ostatnich dwóch miesiącach:
Pary – 290 zł 
Singielka – 145 zł 
Singiel – 290 zł 

W soboty od godziny 23:00 do 3:00 w formie cateringu dostępne są różnego  rodzaju przekąski np. wędliny, serki, sałatki, owoce, zawsze jest też ciepła zupa itp.

 

UWAGA – Tańsze wejściówki dla osób które korzystają z klubu w godzinach 20:00-23:00.

Z tańszych wejściówek będzie można skorzystać na zwykłych, nie tematycznych imprezach klubowych. Jeśli w opisie danej imprezy (w kalendarium) nie ma informacji o wyłączeniu opcji „MINI wejściówki” to Goście którzy bawią się u nas w godzinach 20:00-23:00 mogą skorzystać z tańszej wejściówki tj:

Pary – 100 zł 
Singielka – 50 zł
Singiel – 100 zł

Tańszą wejściówkę opłacają wyłącznie osoby które wychodzą z klubu przed godziną 23:00.

 

* Piątki to zwyczajowo średnie i duże imprezy. Najczęściej to właśnie w piątki w klubie jest więcej par i pań szukających zabawy w klimacie Gang Bang i w tym dniu bywa też nieco więcej singli. Jednak „nieco więcej” w standardach JC to dalej niewielu, czasami może to być kilku, a czasami kilkunastu panów. Tym z Was którzy chcieli by spróbować zabaw Gang Bang sugerujemy wizytę właśnie w piątek. Naturalnie jak zawsze u nas na pary które lubią się bawić wyłącznie w towarzystwie innych par lub pań czeka nasza „Strefa tylko dla par i pań” – do tej strefy panowie mogą wejść TYLKO w towarzystwie partnerki.

 

* Soboty to dni kiedy w klubie przebywa najwięcej par. Zazwyczaj to duże i bardzo duże imprezy w klimatach swingers lub sex party. Niestety z uwagi na małą ilość singli w soboty, bardzo rzadko można w tych dniach trafić na zabawę Gang Bang – częściej za to wykorzystywany jest pokój cuckold.
Soboty to również dni kiedy zwłaszcza Goście korzystający z prywatnych pokoi  przyjeżdżają do klubu już w dzień, część z nich odpoczywa przed nocną imprezą, a część spotyka się na pogawędkach lub bawi się w mniejszym gronie przed imprezą. Jeśli pogoda na to pozwala to zabawy te odbywają się na plaży.

 


Imprezy Mega Party.

Imprezy MEGA PARTY to zazwyczaj duże i bardzo duże imprezy tematyczne np.  Halloween, International Swingers Party, Sylwester,  Sylwester Lejdis, Walentynki i inne imprezy specjalne oraz związane z nimi imprezy, dzień przed i dzień po Mega Party mogą mieć inne cenny.  W okresie letnim imprezy MEGA PARTY mogą być organizowane we wszystkie lub wybrane piątki i soboty – informacje na ten temat są w kalendarium.

Jeśli w kalendarium nie ma podanej innej ceny imprezy Mega Party tzn. że obowiązują następujące ceny:

Wejściówki.

* Stali Klubowicze:
Pary – 290 zł 
Singiel/panie – 145 zł 
Singiel/panowie – 290 zł 
Osoby/pary posiadające kartę klubową  – od 0 zł, zależnie od rodzaju posiadanej KARTY

* Nowi Goście i osoby które nie były w naszym klubie w ostatnich dwóch miesiącach:
Pary – 350 zł 
Singielka – 175 zł 
Singiel – 350 zł 

W wejściówce na MEGA PARTY zazwyczaj uwzględniona jest dzienna (latem plażowa) i całonocna impreza klubowa, catering i zależnie od imprezy dodatkowe atrakcje np. NURU Party, Piana Party, zabawa w płatkach róż itp. 

 


Niedziela.

Jeśli w niedzielę organizowana jest impreza i nie jest ona inaczej opisana w kalendarium, to zapraszamy na nią od godz. 19:00 do 23:00.

Wejściówka.

*Stali Klubowicze:

Pary – 120 zł 
Singielka – 60 zł 
Singiel – 120 zł 
Osoby/pary posiadające kartę klubową – zależnie od rodzaju posiadanej KARTY np. 0 zł 

* Nowi Goście i osoby które nie były w naszym klubie w ostatnich dwóch miesiącach:

Pary – 180 zł
Singielka – 90 zł
Singiel – 180 zł

Do dyspozycji Gości sauna, jacuzzi, strefa dla par, strefa BDSM, kilka dodatkowych playroomów oraz sala barowa – ale bar może być „samoobsługowy” :). Niedziele z założenia są kameralnymi imprezami  jednak jeśli ilość zgłoszeń na imprezę niedzielną jest za mała, np. zgłasza się mniej niż 10 osób to impreza taka może być odwołana.

 


Opłaty za wejście na plaże i plażowe sex party.

Część plażowa czynna jest od 1 czerwca do 30 sierpnia, zapraszamy od 11:00 do 19:00.

Klubowicze  – 50 zł/os

Klubowicze z Kartą Klubową – 0 zł/os

Nowi Goście – 70 zł/os

Do dyspozycji m.in. leżaki, basen, domek grillowy, 2 dwa ręczniki na osobę, szatnia, bar, playroomy na najniższej kondygnacji klubu, jacuzzi, parking, toalety i prysznice.

Uwaga – osoby które bawią się na wieczornym/nocnym party nie ponoszą opłat za korzystanie w tym dniu z plaży – korzystanie z plaży jest w ramach wejściówki na wieczorną imprezę.

Obecnie nie ma możliwości płatności kartą.