>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Zaproszenia i rezerwacje.


UWAGA …. zanim wyślesz do nas maila w sprawie zaproszenia upewnij się czy nasz ośrodek jest miejscem dla Ciebie,  pamiętaj o regulaminie ośrodka i wszystkich naszych zasadach, a zwłaszcza o tych podkreślanych niżej.


Pamiętajcie, że Jacuzzi Club & Resort NIE JEST miejscem publicznym. To PRYWATNY OŚRODEK, który obecnie działa jako ośrodek rehabilitacji pocovidowej (Wyznawców Słońca), a do ośrodka mają wstęp wyłącznie  zaproszeni przez nas Goście. 

Prosimy pamietać, że ośrodek nie jest z gumy, mamy ograniczoną ilość miejsc i zwłaszcza teraz nie możemy zaprosić wszystkich którzy by tego chcieli. Dlatego jeśli naprawdę chcecie otrzymać zaproszenie postarajcie się w tym pierwszym kontakcie, w kilku zdaniach przekonać nas do tego aby to właśnie Was zaprosić.

Zanim wyślecie do nas kompletnie wypełniony formularz kontaktowy PRZECZYTAJCIE BARDZO UWAŻNIE WSZYSTKIE informacje na naszej stronie – zwłaszcza Regulamin i zasady jakie panują w ośrodku.

Zaproszenie do nas naprawdę nie jest formalnością i nie każdy je dostaje, a jeśli z treści maila widzimy, że ktoś nie przeczytał wszystkiego na stronie to zawsze w takim przypadku odmawiamy zaproszenia.

Jeśli otrzymacie zaproszenie prosimy abyście pamiętali o tym, że od osób które zapraszamy, wymagamy aby traktowali wszystkich naszych Gości  jak przyjaciół czy kolegów, a cały ośrodek jak NASZ DOM – a będąc u kogoś w domu należy przestrzegać jego zasad i m.in. nie zostawiać po sobie śmieci które musieli by sprzątać gospodarze lub inni Goście. Jeśli masz problem z tak prostymi czynnościami jak sprzątanie po sobie tzn. że nasz ośrodek nie jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli nie wypełnisz całego formularza tak, jak o to prosimy albo wypełnisz go byle jak – nie czekaj na naszą odpowiedź. Nawet jeśli ją otrzymasz, będzie odmowna.

* Nie robimy rezerwacji telefonicznych ani nie zapraszamy nikogo na podstawie rozmowy telefonicznej!
* W sprawie zaproszeń i rezerwacji prosimy o kontakt mailowy.
* Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Czasami np. w przypadku dużej ilości rezerwacji trwa to dłużej, jeśli jednak po 48h nie masz od nas odpowiedzi to być może nie otrzymaliśmy Twojego maila. Prosimy o ponowny kontakt.
* O zaproszenie dla 2ch osób może starać się wyłącznie para (k/m), a singielki i single mogą starać się o indywidualne zaproszenia. Nie wysyłamy zaproszeń grupowych, a każda osoba/para starająca się o zaproszenie musi w korespondencji podać własny adres e-mail, nr. telefonu oraz musi oświadczyć (odznaczyć w formularzu), że „zna i akceptuje zasady oraz regulamin ośrodka”, musi również odpowiedzieć na pytanie „czy odmówiono jej wcześniej zaproszenia lub wyproszono z JC”.
* Nie świadczymy ogólnie dostępnych usług noclegowych. Użyte w formularzu określenie „nocleg/noclegi” oznacza dostęp/rezerwację do prywatnego pokoju z którego podczas pobytu u nas mogą korzystać tylko osoby które go zarezerwowały.
* Goście którzy nie mają prywatnego pokoju otrzymują prywatną, zamykaną szafkę w której mogą pozostawić swoje rzeczy.

* Cały teren,  „pokoje noclegowe” i plaża są integralną częścią ośrodka!!! Prosimy nie wnosić na ten teren własnego alkoholu,  alkohol BYOB dostępny może być wyłącznie w barze!!!

*UWAGA – Osoby mające alergie na zwierzęta muszą brać pod uwagę fakt, że w ośrodku są nasze koty i pies, często są tutaj też koty lub psy naszych Gości.


Dbając o komfort naszych Gości od wszystkich którzy są w ośrodku wymagamy przestrzegania regulaminu i NASZYCH zasad, i nie wahamy się wyprosić  każdego kto ich nie przestrzega, w jakikolwiek sposób utrudnia pobyt innym lub jest po prostu nieuprzejmy w stosunku do pozostałych osób.

Nikt nie ma obowiązku zatrzymania się w JC & R. Ale decydując się dobrowolnie na odwiedzenie nas, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z przyjazdu do nas.

Coraz częściej zdarza się, że osoby którym odmówiliśmy kiedyś wstępu do JC starają się o nowe zaproszenie używając do tego innego adresu e-mail. Informujemy, że osoby WYPROSZONE lub te którym ODMÓWILIŚMY wstępu nie są do ośrodka wpuszczane nawet jeśli dostały zaproszenie na nowy adres e-mail.

Jedyną możliwością otrzymania ważnego zaproszenia jest wyjaśnienie powodów dla których doszło do odmowy.


 

Prosimy skopiować poniższy tekst, uzupełnić go o niezbędne informacje, WKLEIĆ W TREŚĆ e-maila i wysłać na adres – info@jacuzziclub.pl 

Prosimy nie wysyłać formularza w załączniku – na tak wysłany formularz NIE ODPOWIADAMY.


Twoje imię/imiona:

Telefon:

Skąd jesteś:

Rezerwacja na dzień/dni: Proszę podać datę przyjazdu i wyjazdu

Rodzaj rezerwacji:  bez noclegu /  z prywatnym pokojem noclegowym (jakim?)

Rezerwacja dla: Para/singiel/singielka

Status: Nie byłem jeszcze w ośrodku / byłem już w ośrodku.

Ilość noclegów / Bez noclegu

Czy odmówiono Wam/Tobie kiedyś wstępu lub wyproszono Cię z naszego ośrodka: Tak/Nie

Ile masz lat?:

Czy jesteś z polecenia kogoś z naszych znajomych (kogo)?:

Szukam/y: Par/singli/singielek

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, a chcesz naprawdę otrzymać zaproszenie to napisz też „dwa” zdania o sobie:

 

Niestety mamy takie czasy, że aby Was spokojnie zaprosić i abyście sami mieli gwarancję tego, że nikt nie będzie utrudniał Wam przyjazdu i pobytu u nas musimy wykorzystać fakt, że jesteśmy „Światynią Słońca” i ośrodkiem w którym organizujemy spotkania i turnusy rehabilitacji duchowej i fizycznej. Dlatego każdy kto chce przyjechać musi wysłać do nas maila z formułką która jest niżej:

Oświadczam, że  jestem/nie jestem  z grupy ozdrowieńców lub osób zaszczepionych przeciwko Covid-19.

Oświadczam również, że przeczytałem WSZYSTKIE informacje na stronie, znam zasady i regulamin ośrodka, i będę ich przestrzegał. Jestem wyznawcą lub chcę dołączyć do Wyznawców Słońca i chcę skorzystać z programu pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej prowadzonego w ośrodku.

Proszę o zaproszenie mnie do Światyni Słońca …………….. (proszę wpisać swoje imię/imiona).