>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Zaproszenia i rezerwacje.


UWAGA ….  na stronie dla wygody wielu osób jest zainstalowany tłumacz Google, jednak korespondencja z nami oraz kontakt w klubie jest możliwy tylko w języku polskim lub angielskim. Zanim wyślesz do nas maila w sprawie zaproszenia na imprezę upewnij się czy nasz ośrodek jest miejscem dla Ciebie,  pamiętaj o regulaminie ośrodka i wszystkich naszych zasadach, a zwłaszcza o tych podkreślanych niżej.


Pamiętajcie, że Jacuzzi Club & Resort NIE JEST miejscem publicznym. To PRYWATNY OŚRODEK, który obecnie działa jako ośrodek rehabilitacji pocovidowej (Wyznawców Słońca), a do ośrodka mają wstęp wyłącznie  zaproszeni przez nas Goście.  Dlatego jeśli naprawdę chcecie otrzymać zaproszenie postarajcie się w tym pierwszym kontakcie, w kilku zdaniach przekonać nas do tego aby to właśnie Was zaprosić.

Zanim wyślecie do nas kompletnie wypełniony formularz kontaktowy PRZECZYTAJCIE BARDZO UWAŻNIE WSZYSTKIE informacje na naszej stronie – zwłaszcza Regulamin i zasady jakie panują w ośrodku.

Zaproszenie do nas naprawdę nie jest formalnością i nie każdy je dostaje, a jeśli z treści maila widzimy, że ktoś nie przeczytał wszystkiego na stronie to zawsze w takim przypadku odmawiamy zaproszenia.

Jeśli otrzymacie zaproszenie prosimy abyście pamiętali o tym, że od osób które zapraszamy, wymagamy aby traktowali wszystkich naszych Gości  jak przyjaciół czy kolegów, a cały ośrodek jak NASZ DOM – a będąc u kogoś w domu należy przestrzegać jego zasad i m.in. nie zostawiać po sobie śmieci które musieli by sprzątać gospodarze lub inni Goście. Jeśli masz problem z tak prostymi czynnościami jak sprzątanie po sobie tzn. że nasz ośrodek nie jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli nie wypełnisz całego formularza tak, jak o to prosimy albo wypełnisz go byle jak – nie czekaj na naszą odpowiedź. Nawet jeśli ją otrzymasz, będzie odmowna.


* Nie robimy rezerwacji telefonicznych ani nie zapraszamy nikogo na podstawie rozmowy telefonicznej!
* W sprawie zaproszeń i rezerwacji prosimy o kontakt mailowy.
* Na wszystkie maile z bieżącego tygodnia staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godz., a w piątki i soboty odpowiadamy w tym samym dniu. Na maile na dalsze terminy staramy się odpowiedzieć w ciągu 3-4 dni. Czasami np. w przypadku dużej ilości rezerwacji trwa to dłużej, jeśli jednak po 4 dniach nie masz od nas odpowiedzi to być może nie otrzymaliśmy Twojego maila. Prosimy o ponowny kontakt.
* O zaproszenie dla 2-ch osób może starać się wyłącznie para (k/m), a singielki i single mogą starać się o indywidualne zaproszenia. Nie wysyłamy zaproszeń grupowych, a każda osoba/para starająca się o zaproszenie musi w korespondencji podać własny adres e-mail, nr. telefonu oraz musi oświadczyć (odznaczyć w formularzu), że „zna i akceptuje zasady oraz regulamin ośrodka”, musi również odpowiedzieć na pytanie „czy odmówiono jej wcześniej zaproszenia lub wyproszono z JC”.
* Nie świadczymy ogólnie dostępnych usług noclegowych. Użyte w formularzu określenie „nocleg/noclegi” oznacza dostęp/rezerwację do prywatnego pokoju z którego podczas imprezy/pobytu u nas mogą korzystać tylko osoby które go zarezerwowały.
* Goście którzy nie mają prywatnego pokoju otrzymują prywatną, zamykaną szafkę w której mogą pozostawić swoje rzeczy.

* Cały teren ośrodka,  w tym domki, pokoje i plaża są integralną częścią klubu i obowiązuje w/na nich regulamin JC&R!!! Prosimy nie wnosić na ten teren własnego alkoholu,  alkohol BYOB dostępny może być wyłącznie w barze!!!

* UWAGA – Osoby mające alergie na zwierzęta muszą brać pod uwagę fakt, że w ośrodku są nasze koty i pies, często są tutaj też koty lub psy naszych Gości.

* Goście którzy chcą przyjechać do nas ze swoim psem lub kotem, mogą to zrobić dopiero po otrzymaniu od nas zaproszenia w którym będzie wyraźnie zaznaczone, ze zapraszamy ich wraz z „pupilem”.  Pisząc do nas w sprawie zaproszenia należy w mailu opisać z jakim zwierzątkiem ktoś chce przyjechać.  Planując wizytę należy mieć świadomość tego, że ilość pokoi w których mogą przebywać zwierzęta jest ograniczona,  pokoje te są w skrajnej części budynku, są też inaczej wykończone i wyciszone, a na podłodze zazwyczaj nie ma wykładziny tylko panele podłogowe.


 

Dbając o komfort naszych Gości od wszystkich którzy są w ośrodku wymagamy przestrzegania regulaminu i NASZYCH zasad, i nie wahamy się wyprosić  każdego kto ich nie przestrzega, w jakikolwiek sposób utrudnia pobyt innym lub jest po prostu nieuprzejmy w stosunku do pozostałych osób.  

Zwracając się do nas z prośbą o zaproszenie, pamiętajcie, że JC & R to nie tylko miejsce, to również „ludzie, zasady i zwyczaje” – to po prostu społeczność do której chcecie dołączyć i o której dobre imię musicie wspólnie z nami dbać. Dołączając do nas, każdy musi zobowiązać się w stosunku do nas i wszystkich innych klubowiczów, do wspólnego pilnowania tego aby inni również  przestrzegali obowiązujących tu zasad i do pomocy w tym, aby ci którzy tego nie robią byli z naszej społeczności wykluczani.

Nikt nie ma obowiązku zatrzymania się w JC & R. Ale decydując się dobrowolnie na odwiedzenie nas, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z przyjazdu do nas.

 


 

Zdarza się, że osoby którym odmówiliśmy kiedyś wstępu do JC starają się o nowe zaproszenie używając do tego innego adresu e-mail. Informujemy, że osoby WYPROSZONE lub te którym ODMÓWILIŚMY wstępu nie są do ośrodka wpuszczane nawet jeśli dostały zaproszenie na nowy adres e-mail.

Jedyną możliwością otrzymania ważnego zaproszenia jest wyjaśnienie powodów dla których doszło do odmowy.


 

UWAGA – Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona, dlatego zaproszenie z rezerwacją noclegu wymaga zapłaty z góry oraz zaakceptowania zasad odwoływania rezerwacji. Odwołanie rezerwacji jest możliwe WYŁĄCZNIE na zasadach opisanych na stronie (https://jacuzziclub.pl/pl/o-nas/zaproszenia-i-rezerwacje/). Jeśli nie jesteście pewni przyjazdu prosimy nie dokonywać rezerwacji pokoju bo taka niewykorzystana rezerwacja to zablokowanie pokoju i uniemożliwienie przyjazdu innym.

Jeśli nie było innych uzgodnień, to po wysłaniu przez nas zaproszenia i potwierdzeniu „rezerwacji”, wstępna blokada noclegu dla osoby która jej dokonała utrzymywana jest przez 24 godzin od wysłania przez nas potwierdzenia i informacji o wysokości wpłaty. Gości korzystających z tej opcji prosimy o przesłanie na naszą pocztę  potwierdzenia przelewu. W przypadku braku potwierdzenia podanej przez nas kwoty w terminie 24 godzin, rezerwacja jest ANULOWANA.

UWAGA – Prosimy NIE dokonywać opłat po terminie bez uzgodnienia tego z nami. Dokonanie wpłaty po terminie NIE GWARANTUJE noclegu. Skuteczna rezerwacja po tym terminie wymaga ponownego zgłoszenia i potwierdzenia przez nas dostępności noclegu oraz wysokości opłaty.
 

 

 

UWAGA – Prosimy pamiętać, że przez naszą skrzynkę przechodzą tysiące maili, a ktoś kto będzie odpowiadał na Waszego maila, bez względu na to czy byliście u nas sto razy czy staracie się o zaproszenie pierwszy raz, wie o Was tylko to co widzi w wypełnionym przez Was formularzu.  Dlatego jeśli chcecie otrzymać zaproszenie wypełnijcie formularz tak, jak o to prosimy.

Wszystkich starających się o zaproszenie, w tym również osoby które nas odwiedzają, prosimy o skopiowanie  poniższego formularza, uzupełnienie go o niezbędne informacje, WKLEJENIE W TREŚĆ e-maila i wysłanie na adres – info@jacuzziclub.pl

 

Na niewypełniony formularz i/lub na formularz wysłany w załączniku, a nie w treści e-maila  NIE ODPOWIADAMY!

 

 


 

1. Proszę o zaproszenie do JC&R – Świątyni Wschodzącego Słońca w dniu/dniach: ……….. 

 • Proszę wpisać datę tutaj i w tytule wiadomości – bez tego możesz nie otrzymać odpowiedzi w interesującym Cię terminie.
 • Jeśli jesteś singlem i nigdy wcześniej u nas nie byłeś, to o zaproszenie z noclegiem, na dłużej niż jedną dobę możesz się starać wyłącznie jeśli masz rekomendacje kogoś z naszych klubowiczów.
 • Ilość zaproszeń dla singli na niektóre imprezy, w tym na imprezy „Mega party” może być ograniczona i w pierwszej kolejności zapraszani są single mający status „klubowicza”.

2. Jestem/jesteśmy: (parą/singielką/singlem)

3. Twoje imię/imiona:

4. Skąd jesteś:

5. Telefon:

6. Ile masz lat?

7. Rodzaj zaproszenia:

 •  zaproszenie na imprezę, bez noclegu: (tak/nie) 
 •  zaproszenie z rezerwacją noclegu, podaj ilość noclegów:  …….. prosimy zaznaczyć jaki pokój Was interesuje.
 • kabina, pokój bez łazienki, mały pokój z łazienka, średni pokój z łazienka, duży pokój z łazienką, apartament.

 

8. Status (nowy gość, klubowicz, klubowicz byłem w ostatnich 2-ch miesiącach): 

 • czy byłeś już w naszym ośrodku?  ………. (proszę wpisać tak/nie): 
 • byłem w ostatnich 2-ch miesiącach i chcę skorzystać z tańszej wejściówki ……… (wpisz datę tej wizyty): 

Jeśli byłeś u nas w ostatnich 2-ch miesiącach i chcesz skorzystać z rabatu i niższej ceny wejściówki, to MUSISZ tutaj wpisać datę ostatniej wizyty. Brak tej informacji spowoduje naliczenie pełnej opłaty za wejściówkę.  

Uwaga –  informacja musi być podana w mailu, na miejscu NIE MA MOŻLIWOŚCI zmiany statusu rezerwacji.

 

9. Czy odmówiono Wam/Tobie kiedyś wstępu, wyproszono ośrodka lub dano czasowy zakaz wstępu do JC&R? (tak/nie):

 • jeśli TAK, to napisz kiedy i z jakiego powodu:

10. Czy chcesz przyjechać z kimś znajomym lub na imprezie ma być ktoś z Twoich znajomych? Jeśli TAK, napisz kto to będzie:

 • …………………………..
 • …………………………..
 • …………………………..

11. Czy znasz, jesteś z polecenia lub zostałeś zaproszony do klubu przez kogoś z naszych klubowiczów? Jeśli tak to wpisz kto to jest wraz z jego adresem email:

 • ……………………………
 • ……………………………

12. Czy masz profil w jakimś serwisie społecznościowym dla swingersów? Jeśli tak, to podaj nick i nazwę serwisu: …….

UWAGA – jeśli jesteś singlem:

 • Musisz udzielić pozytywnej odpowiedzi w pkt. 11 i/lub 12.
 • Jeśli masz rekomendację kogoś z naszych klubowiczów, poproś go aby wysłał do nas maila z taką informacją.
 • Jeśli nie możesz udzielić pozytywnych odpowiedzi w w/w pkt. to być może uda Ci się przekonać nas do wysłania zaproszenia w pkt.13.

13. Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, a chcesz naprawdę otrzymać zaproszenie to napisz też „dwa” zdania o sobie. Pamiętaj, że Cię nie znamy, a decyzję o tym czy wysłać do Ciebie zaproszenie będziemy podejmowali na podstawie tego co o Tobie przeczytamy: …….

14. Kogo szukasz (par/singli/singielek): …….

15. Oświadczam, że wypełniając formularz podałem prawdziwe informacje, przed wysłaniem tego formularza przeczytałem WSZYSTKO na stronie, znam wszystkie zasady, w tym rezerwacji/rezygnacji z rezerwacji oraz cały regulamin ośrodka i będę ich przestrzegał. Jestem wyznawcą lub chcę dołączyć do Wyznawców Słońca i/lub chcę skorzystać z programu pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej prowadzonego w ośrodku JC&R.

 


 


 

 

Translate »