>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<


Uwaga – po sezonie letnim klub zazwyczaj jest czynny od czwartku lub od piątku do niedzieli. Wszystkie organizowane imprezy wpisane są w kalendarium. Zanim zaczniecie planować wizytę u nas prosimy sprawdzić w kalendarium czy klub będzie w tych dniach czynny. 

Jeśli nie organizujemy imprez tematycznych to typowy tydzień w klubie/ośrodku wygląda w/g poniższego schematu:

Czwartek .

Od wtorku do czwartku w klubie mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe,  imprezy tematyczne i prywatne spotkania, imprezy klubowiczów.

Klub  jest czynny od godziny 20:00 do 24:00* lub  2:00*.  Jeśli impreza jest zapowiadana jako „gang bang party”, klub jest czynny do 24:00, a jeśli jako „sex lub swingers party” klub jest czynny do 2:00.

*  Czwartki to zazwyczaj wieczorne imprezy w średnim (czasami małym) gronie. To imprezy na których Goście równie często bawią się w strefie dla par jak i w klimatach Gang Bang. Czwartki często są wybierane przez osoby które nie przepadają za dużymi imprezami. Jednak w okresie w którym nie organizujemy tzw. „Różowych wczasów”, jeśli ilość zgłoszeń na imprezę czwartkową jest za mała, np. zgłasza się mniej niż 10 osób to impreza taka może być odwołana. W czwartki do dyspozycji są klubowe playroomy w tym strefa tylko dla par, a kino, sauna i jacuzzi zazwyczaj są wyłączone.

* Uwaga – czwartkowe imprezy Gang Bang organizowane są w godzinach 20:00 – 24:00.

 

Piątek.

W piątki mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe oraz podobnie jak w sobotę imprezy tematyczne.

Klub w piątek jest czynny od godziny 20:00 do 4:00 (lub 5:00 w przypadku imprez tematycznych). 

* Piątki to zwyczajowo średnie i duże imprezy. Najczęściej to właśnie piątki  wybierane są przez klubowiczów którzy lubią zabawy z przewagą liczebną panów. To właśnie w piątki najczęściej można pobawić się w klimatach Gang Bang, Cuckold i Darkroom ale oczywiście pary szukające zabawy tylko w gronie par mają do dyspozycji strefę „tylko dla par”.

 

Sobota.

W sobotę mogą być organizowane zwykłe imprezy klubowe oraz imprezy tematyczne. Podczas sobotnich imprez bardzo często organizowane są zabawy w klimatach „Oczy szeroko zamknięte” i „Nuru żel”.

Klub w sobotę jest czynny od godziny 20:00 do 5:00. 

* Soboty to dni kiedy w klubie przebywa najwięcej par. Zazwyczaj to duże i bardzo duże imprezy (z cateringiem) w klimatach swingers lub sex party. Niestety z uwagi na małą ilość singli w soboty, bardzo rzadko można w tych dniach trafić na zabawę Gang Bang.
Soboty to również dni kiedy zwłaszcza Goście korzystający z noclegów przyjeżdżają do klubu już w dzień, część z nich odpoczywa przed nocną imprezą, a część spotyka się na pogawędkach lub bawi się w mniejszym gronie przed imprezą. Jeśli pogoda na to pozwala to zabawy te odbywają się na plaży.

 

Niedziela. 

W niedziele mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe oraz imprezy tematyczne, a klub czynny jest od godz. 19:00 do 23:00.

* Niedziele to dzienne i wieczorne imprezy w średnim (czasami małym) gronie. To imprezy na których Goście równie często bawią się w jacuzzi, w strefie dla par czy w klimatach Gang Bang. Niedziele często są wybierane przez osoby które nie przepadają za dużymi imprezami.

Do dyspozycji Gości sauna, jacuzzi, strefa dla par, strefa BDSM, kilka dodatkowych playroomów oraz sala barowa – ale bar może być „samoobsługowy” :).

 

W sprawie zaproszeń i rezerwacji zarówno na imprezy tematyczne jak i na zwykłe dni klubowe prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza który jest w zakładce „Zaproszenia i rezerwacje”.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.