>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<


Uwaga – wszystkie organizowane przez nas imprezy wpisane są w kalendarium.  

Jeśli nie organizujemy imprez tematycznych to typowy tydzień w klubie/ośrodku wygląda w/g poniższego schematu:

Czwartek .

Klub  jest czynny od godziny 20:00 do 24:00* lub  2:00*.  Jeśli impreza jest zapowiadana jako „gang bang party”, klub jest czynny do 24:00, a jeśli jako „sex lub swingers party” klub jest czynny do 2:00. Wstęp do klubu do godziny 22:00.

*  Czwartki to zazwyczaj wieczorne imprezy w średnim (czasami małym) gronie. To imprezy na których Goście równie często bawią się w strefie dla par jak i w klimatach Gang Bang. Czwartki często są wybierane przez osoby które nie przepadają za dużymi imprezami. Jednak w okresie w którym nie organizujemy tzw. „Różowych wczasów”, jeśli ilość zgłoszeń na imprezę czwartkową jest za mała, np. zgłasza się mniej niż 15 osób to impreza taka może być odwołana. W czwartki do dyspozycji są klubowe playroomy w tym strefa tylko dla par, a kino, sauna i jacuzzi zazwyczaj są wyłączone.

* Uwaga – jeśli w kalendarium nie ma czwartkowej imprezy tzn. że w tym dniu jej nie organizujemy.

 

Piątek.

W piątki mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe oraz podobnie jak w sobotę imprezy tematyczne.

Klub w piątek jest czynny od godziny 20:00 do 5:00.  Wstęp do klubu do godziny 23:00

* Piątki to zwyczajowo średnie i duże imprezy. Najczęściej to właśnie piątki  wybierane są przez klubowiczów którzy lubią zabawy z przewagą liczebną panów. To właśnie w piątki najczęściej można pobawić się w klimatach Gang Bang, Cuckold i Darkroom ale oczywiście pary szukające zabawy tylko w gronie par mają do dyspozycji strefę „tylko dla par”.

 

Sobota.

W sobotę mogą być organizowane zwykłe imprezy klubowe oraz imprezy tematyczne. Podczas sobotnich imprez, w wydzielonej części klubu, bardzo często organizowane są zabawy w klimatach „Oczy szeroko zamknięte” i/lub „NURU party”.

UWAGA – do strefy w której organizowane są w/w zabawy, jednocześnie możemy wpuścić nie więcej niż 50 os! Kolejni goście mogą wejść dopiero w drugiej turze po około godzinie czasu.

Goście biorący udział w tego typu imprezach muszą bezwzględnie przestrzegać obowiązujących podczas zabawy zasad. Jedną z tych zasad jest zachowanie ciszy, a ewentualna wymiana zdań pomiędzy partnerami powinna być prowadzona cicho, tak aby nie słyszały jej inne osoby! 

Dla komfortu gości biorących udział w tych zabawach, nie mogą na nie wejść osoby które wypiły taką ilość alkoholu, że „nie mogły by już prowadzić samochodu”. Oczywiście nie będziemy strać tam z alkomatem ale decyzja o wpuszczeniu konkretnej osoby na salę zależy WYŁĄCZNIE od moderatora (lub osób wprowadzających gości na salę) i jeśli ktoś chce na pewno wziąć udział w tej części wieczoru to sugerujemy bardzo ograniczyć spożycie alkoholu.

 

Klub w sobotę jest czynny od godziny 20:00 do 5:00. Wstęp do klubu do godziny 23:00

* Soboty to dni kiedy w klubie przebywa najwięcej par. Zazwyczaj to duże i bardzo duże imprezy (z cateringiem) w klimatach swingers lub sex party. Niestety z uwagi na małą ilość singli w soboty, bardzo rzadko można w tych dniach trafić na zabawę Gang Bang.
Soboty to również dni kiedy zwłaszcza Goście korzystający z noclegów przyjeżdżają do klubu już w dzień, część z nich odpoczywa przed nocną imprezą, a część spotyka się na pogawędkach lub bawi się w mniejszym gronie przed imprezą. Jeśli pogoda na to pozwala to zabawy te odbywają się na plaży.

 

Niedziela. 

W niedziele mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe oraz imprezy tematyczne, a klub czynny jest od godz. 19:00 do 23:00. Wstęp do klubu do godziny 21:00

* Niedziele to dzienne i wieczorne imprezy w średnim (czasami małym) gronie. To imprezy na których Goście równie często bawią się w jacuzzi, w strefie dla par czy w klimatach Gang Bang. Niedziele często są wybierane przez osoby które nie przepadają za dużymi imprezami.

Do dyspozycji Gości sauna, jacuzzi, strefa dla par, strefa BDSM, kilka dodatkowych playroomów oraz sala barowa – ale bar może być „samoobsługowy” :).

 

W sprawie zaproszeń i rezerwacji zarówno na imprezy tematyczne jak i na zwykłe dni klubowe prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza który jest w zakładce „Zaproszenia i rezerwacje”.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.