>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<


Uwaga – wszystkie organizowane przez nas imprezy wpisane są w kalendarium.  

Jeśli w kalendarium nie jest to opisane inaczej, to typowy tydzień w klubie/ośrodku wygląda w/g poniższego schematu:

 

Niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek. 

Od niedzieli do czwartku organizowane mogą być imprezy specjalne oraz zwykłe spotkania klubowe.

  • Jeśli w kalendarium nie ma żadnych informacji przy takim dniu, tzn.,  że klub jest nieczynny.
  • Jeśli wpisane jest tam  „Zapraszamy”, a nie ma dodatkowych informacji o tym, że to impreza specjalna/tematyczna z inną ceną i godzinami,  to znaczy, że w dniu takim będzie zwykłe spotkanie klubowe i obowiązują wówczas poniższe zasady i cenny w/g standardowego cennika.

Klub  jest czynny od godziny 20:00 do  2:00. Wstęp do klubu do godziny 22:00, po godzinie 22:00 wstęp tylko dla osób które wcześniej to uzgodniły (mailowo lub telefonicznie) lub które mają wejściówkę z noclegiem.

Prosimy pamiętać, że jeśli w kalendarium od niedzieli do czwartku wpisane jest tylko słowo „Zapraszamy” to znaczy, że w dniach tych nie organizujemy „imprez klubowych”, a jedynie udostępniamy część klubu na kameralne spotkania np. we dwoje, troje czy w większym gronie swoich znajomych. Klubowicze mogą w tych dniach skorzystać z prywatnych pokoi,  wybranego przez siebie klubowego playroom, z  SYBIAN-a,  Gloryhole, strefy BDSM itp. Bar w takim dniu może być na zasadach samoobsługi 🙂

 

Piątek.

W piątki mogą być organizowane zwykłe spotkania klubowe oraz podobnie jak w sobotę imprezy tematyczne.

Klub w piątek jest czynny od godziny 20:00 do 5:00.  Wstęp do klubu do godziny 24:00.*

* Piątki to zwyczajowo średnie i duże imprezy. Jak zawsze na weekendowych imprezach u nas, największą grupę gości stanowią pary ale w piątki można zazwyczaj spotkać w klubie kilku, czasami kilkunastu singli. Dlatego najczęściej to właśnie piątki  wybierane są przez klubowiczów którzy lubią zabawy z jakąś niewielką przewagą liczebną panów.

To właśnie w piątki najczęściej można pobawić się w klimatach Gang Bang, Cuckold, Glory hole i Darkroom.

Oczywiście pary szukające zabawy tylko w gronie par i pań mają cały czas do swojej dyspozycji strefę „tylko dla par i pań”.

 

Sobota.

W sobotę mogą być organizowane zwykłe imprezy klubowe oraz imprezy tematyczne. Podczas sobotnich imprez, w wydzielonej części klubu, bardzo często organizowane są zabawy w klimatach „Oczy szeroko zamknięte” i/lub „NURU party”.

UWAGA – do strefy w której organizowane są w/w zabawy, jednocześnie możemy wpuścić nie więcej niż 50 os! Kolejni goście mogą wejść dopiero w drugiej turze po około godzinie czasu.

Goście biorący udział w tego typu imprezach muszą bezwzględnie przestrzegać obowiązujących podczas zabawy zasad. Jedną z tych zasad jest zachowanie ciszy, a ewentualna wymiana zdań pomiędzy partnerami powinna być prowadzona cicho, tak aby nie słyszały jej inne osoby! 

Dla komfortu gości biorących udział w tych zabawach, nie mogą na nie wejść osoby które wypiły taką ilość alkoholu, że „nie mogły by już prowadzić samochodu” :). Oczywiście nie będziemy stać tam z alkomatem ale decyzja o wpuszczeniu konkretnej osoby na salę zależy WYŁĄCZNIE od moderatora (lub osób wprowadzających gości na salę) i jeśli ktoś chce na pewno wziąć udział w tej części wieczoru to sugerujemy bardzo ograniczyć spożycie alkoholu.

 

Klub w sobotę jest czynny od godziny 20:00 do 5:00. Wstęp do klubu do godziny 24:00.*

* Soboty to dni kiedy w klubie przebywa najwięcej par. Zazwyczaj to duże i bardzo duże imprezy (z cateringiem) w klimatach swingers lub sex party. Niestety z uwagi na małą ilość singli w soboty, bardzo rzadko można w tych dniach trafić na zabawę Gang Bang.
Soboty to również dni kiedy zwłaszcza Goście korzystający z noclegów przyjeżdżają do klubu już w dzień, część z nich odpoczywa przed nocną imprezą, a część spotyka się na pogawędkach lub bawi się w mniejszym gronie przed imprezą. Jeśli pogoda na to pozwala to zabawy te odbywają się na plaży.

 

 

  • UWAGA – w każdym dniu w którym organizujemy imprezy, wyznaczona została godzina do której goście są wpuszczani  do klubu. Doświadczenie pokazuje nam, że osoby które chcą przyjechać później zazwyczaj są już po jakiejś imprezie, bardzo często po znacznej ilości alkoholu, a przyjazd do klubu traktują jako finał wcześniejszej zabawy/imprezy. Niestety takie osoby zazwyczaj nie interesują się innymi w klubie i nie zwracają uwagi na to czy komuś przeszkadzają czy nie, i po prostu psują zabawę innym. Dlatego dla komfortu osób które bawią się u nas, wyznaczyliśmy godzinę do której wpuszczamy na imprezę. Ale oczywiście osoby które np. jadą z daleka lub wiedzą, że dojadą do nas nawet bardzo późno mogą wcześniej ustalić z nami późniejsze godziny przyjazdu. 

 

Dodatkowe atrakcje na imprezach.

Na niektórych imprezach organizowanych w JC&R planowane są dodatkowe atrakcje, które są jakimś „przerywnikiem” do zabaw jakie odbywają się w klubowych playroomach. Takimi dodatkowymi  „atrakcjami wieczoru”, mogą to być np. dyskoteka,  UV Party, Piana Party,  NURU Party, impreza w maskach i pelerynach itp.  Prosimy jednak pamiętać, że niektóre z tych planowanych przez nas dodatkowych zabaw wymagają odpowiednio dużej ilości osób które chcą się tak bawić i w przypadku braku zainteresowania lub np. zbyt małej ilości gości w klubie, rezygnujemy z organizowania takiej dodatkowej części klubowej imprezy.

 

W sprawie zaproszeń i rezerwacji zarówno na imprezy tematyczne jak i na zwykłe dni klubowe prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza który jest w zakładce „Zaproszenia i rezerwacje”.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Translate »