>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Pierwsza wizyta w Jacuzzi Club & Resort.

Bardzo często nowe pary/osoby które jeszcze nigdy nie były klubie (albo mają złe doświadczenia z innych klubów) są przekonane, że wejście do nas wiąże się z jakimś obowiązkiem zabawy z innymi Gośćmi. Stres na myśl o takich „obowiązkach” często jest tak duży, że pomimo chęci odwiedzenia klubu nie decydują się one na taką wizytę.

 Chcemy Was zapewnić, że charakter Jacuzzi Club & Resort daje Wam gwarancje, że u nas nikt nie będzie starał się Was do niczego nakłaniać czy zmuszać. Goście naszego klubu to nie przypadkowi ludzie, którzy wpadli na sexparty  – to Klubowicze którzy podobnie jak my starają się aby w klubie panowała odpowiednia atmosfera. Tu nie ma miejsca dla żadnego nachalnego pana, pani czy pary. Jeśli ktoś by się tak zachowywał jest automatycznie wykluczany z grona klubowiczów.

Każdej nowej parze/osobie która chce się wybrać do klubu radzimy zresztą aby swoją pierwszą wizytę ograniczyła do zapoznania się z klubem, sprawdzenia jak to wygląda, kto do nas przychodzi itd. Podczas takiej wizyty możecie naturalnie skorzystać z sauny, jacuzzi, solarium, popluskać się w basenie czy wypić drinka i porozmawiać z innymi Gośćmi, możecie też jeśli będziecie mieli ochotę pobawić się ze swoim partnerem w otoczeniu innych ale … nic nie musicie. To wyłącznie od Was zależy czy, jak i z kim będziecie się bawili. Pamiętajcie, że – lepiej mieć niedosyt po pierwszej wizycie niż kaca … ale to tylko sugestia i sami podejmiecie decyzję jak ma wyglądać Wasza pierwsza wizyta u nas.

Bardzo często nowe pary przed przyjściem do klubu starają się dowiedzieć kiedy w klubie będzie mało Gości. Pytania takie są podyktowane przekonaniem, że na takim kameralnym spotkaniu będzie im za pierwszym razem łatwiej. Wiele osób wyobraża sobie, że te duże imprezy organizowane w klubie to po prostu wieeelkie sexorgie 🙂 … a naprawdę wygląda to inaczej 🙂

Naturalnie, ze jeśli w klubie jest np. 100 czy 200 osób to bardzo wiele z nich „bawi się” z innymi Gośćmi, czasami faktycznie są to zabawy w dużym czy nawet w bardzo dużym gronie ale kluby są naprawdę duże i są miejsca gdzie zabawa ogranicza się np. do tańca, żartów i rozmowy – tyle, że wszystko jest w „atmosferze klubu”, w strojach klubowych itd. Będąc na takiej nawet największej imprezie można praktycznie nie mieć styczności z tymi miejscami w klubie gdzie są jakieś erotyczne zabawy. Wbrew pozorom łatwiej jest odnaleźć się lub zgubić – jak kto woli 😉 w większym gronie.  

Jak się „ubrać” do klubu?

To częste pytanie osób które nigdy nie były w klubie. Po pierwsze nie ma co przesadzać z zakupami, klub to nie wybieg dla modelek ale miejsce w którym macie się zrelaksować – niemniej jednak wymagamy pewnej elegancji. Ale to tak jak w życiu, idąc do kogoś wizytą po prostu powinniśmy wyglądać dobrze. Nie wymagamy fraków czy wieczorowych kolekcji ale jeśli w drzwiach zobaczymy kogoś w bejsbolówce i ze złotym łańcuchem na szyi albo ubranego jak na wędkowanie lub bieganie w lesie … to osoba taka może być pewna, że do klubu nie wejdzie.
Osobom które u nas nie były podpowiadamy, że na klubowych imprezach panie najczęściej chodzą w bieliźnie – może to być body albo stringi i biustonosz (albo bez biustonosza) lub jakieś seksi przebranie, czasami to np. gorset, pończochy i szpilki. Bywają też panie które korzystają z kostiumów plażowych lub chodzą po prostu nago.

Panowie najczęściej chodzą w klubie po prostu w bokserkach, czasami zakładają dodatkowo jakąś koszulkę lub przebranie związane z tematem imprezy.  

Czasami to po prostu ręcznik i klapki ale tak  Goście chodzą po klubie zazwyczaj w zwykłe dni klubowe kiedy większość z nich korzysta z sauny, jacuzzi czy basenu. Na piątkowych i sobotnich imprezach Goście najczęściej są w bieliźnie, a jeśli to impreza tematyczna to wiele osób ma na sobie np. jakieś seksi przebrania związane z tematem zabawy.

Klubowy Savoir-vivre.

Czyli jak się zachowywać w klubach aby zostać dobrze odebranym przez innych i mieć większe szanse na dołączenie do zabawy. 

W środowisku ludzi swingujących w klubach obowiązują pewne nie pisane ale przyjęte przez większość zasady. Zastosowanie się do nich może ułatwić kontakt z innymi osobami w klubie i daje większe szanse na zaproszenie do zabawy. Higiena, takt i szacunek do innych – bez tego nikt nie będzie mile widzianym Gościem w żadnym szanującym się klubie. Niżej w paru zdaniach pokusiliśmy się o przedstawienie kilku takich absolutnie podstawowych i uniwersalnych zasad klubowego „Savoir-vivre”.

Przed przyjęciem od kogoś zaproszenia do intymnej zabawy lub przed złożeniem takiej propozycji komuś innemu konieczny jest prysznic. Argument, że „brałem prysznic w domu przed wyjściem do klubu” pokazuje raczej to, że nie do końca szanujemy innych i na pewno dla wielu osób ktoś taki będzie już „skreślony”. Jeśli jesteś po dłuższej drodze to najlepiej skorzystaj z prysznica od razu po wejściu do klubu, zanim usiądziesz w towarzystwie innych.
Korzystając z prysznica nie ograniczaj się do wymycia pleców 😉 Być może intensywne intymne zapachy dla Twojego partnera są czymś podniecającym ale wcale nie oznacza to, ze odpowiadają one też innym.

Depilacja …. to na dzień dzisiejszy po prostu norma i w klubach osoby które nie dbają o depilacje miejsc intymnych „są jak na widelcu”. Osób z „zarostem” już praktycznie nie widuje się w takich miejscach, a jeśli się zdarzają to zazwyczaj są one tam po raz pierwszy. Większość bywalców klubów unika nawet kontaktu z osobami „z zarostem”.

Zarost na twarzy u panów … naturalnie są panowie którym z zadbanym zarostem dobrze, ale to naprawdę wyjątki. Trzeba też odróżnić zadbany zarost który ma tylko podkreślić np. charakter pana od zwykłej nie ogolonej brody czy wąsów.

Sex w prezerwatywie czy bez …… Czasami bywają osoby które w gronie swoich bliskich znajomych bawią się bez prezerwatyw. Można to jeszcze zrozumieć w wąskim gronie znajomych ale w klubie gdzie spotykasz się z kimś obcym, kogo być może widzisz pierwszy raz zupełnie nie na miejscu jest pytanie czy „sex w prezerwatywie czy bez”. Osoby zadające takie pytanie są źle postrzegane, a osoby które nalegają na sex bez prezerwatywy są postrzegane bardzo źle, a wręcz unikane przez większość innych Gości ….. i miejsca w klubie raczej nie zagrzeją.

Zabawy Gang Bang i prezerwatywy…. Panowie bawiący się jednocześnie z kilkoma partnerkami na takich zabawach muszą pamiętać o zmianie prezerwatyw za każdym razem gdy zmieniają partnerkę. Nie chodzi nawet o przenoszenie poważniejszych chorób z partnerki na partnerkę ale każda pani ma inną florę bakteryjną i taka zabawa naraża ją po prostu na infekcje. Zarówno panie jak i panowie powinni pamiętać nie tylko o tym aby samemu się zabezpieczyć ale muszą też myśleć o innych osobach z którymi się bawią – to po prostu szacunek do innych.

Bardzo źle w każdym klubie widziani są Goście którzy pozostawiają po sobie nieporządek. Pozostawianie w pokojach zużytych prezerwatyw, prześcieradeł czy ręczników po prostu źle świadczy o takich osobach i utrudnia innym bawiącym się korzystanie z tych pomieszczeń. Należy pamiętać, że w większości klubów z racji ich charakteru w czasie spotkań klubowych nie ma sprzątaczek, kelnerek itp.

Prośba do stałych klubowiczów.

Odwiedza nas coraz więcej Gości i bywa czasami tak, że ktoś w „ogniu walki” zapomni, że jest w klubie i zostawia po sobie w pokoju ręczniki, prześcieradła i śmieci. Przypominamy, że wszyscy klubowicze mają takie samo prawo jak my zwracać „zapominalskim” uwagę aby zostawiali po sobie pokoje w takim stanie żeby kolejni wchodzący tam Goście mogli się bawić, a nie sprzątać po nich. Będziemy wdzięczni za pomoc. Osoby które nie będą chciały zrozumieć klubowych zasad i zwyczajów będą wykreślane z klubowego grona – to w interesie nas wszystkich. 

Translate »