>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Pierwszą i podstawową zasadą w naszym ośrodku jest „Szanuj nas i innych Gości”.

Pamiętaj, że jesteśmy prywatnym klubem dla par i pań, do którego mogą być zaproszeni wybrani panowie ale tylko tacy, którzy rozumieją co znaczy „Ladies first”. Jeśli jesteś takim singlem i chcesz dołączyć do klubowego grona to postaraj się przekonać nas abyśmy to właśnie Ciebie zaprosili. JC działa na zasadach członkowskich, a ZAPROSZENIE do takiego klubu NIE jest formalnością i nie każdy je dostaje.  Single starający się o zaproszenie do klubu muszą mieć rekomendację albo zaproszenie od kogoś z klubowiczów lub profil na którymś z serwisów dla swingersów na podstawie którego będziemy mogli podjąć decyzję o zaproszeniu ich do klubowego grona (ewentualnie mogą spróbować przekonać nas w mailu, do tego abyśmy to właśnie ich zaprosili).

Od osób które zapraszamy do nas, wymagamy aby traktowali wszystkich gości w klubie jak przyjaciół czy kolegów, a cały klub i ośrodek jak NASZ DOM, a będąc u kogoś w domu należy przestrzegać jego zasad.

Jeśli nie szanujesz potrzeb innych ludzi, nie zwracasz uwagi na to czy nie przeszkadzasz innym lub nie masz zwyczaju posprzątania po sobie miejsca w którym siedziałeś lub się bawiłeś i musi za Ciebie robić to ktoś inny, to POSZUKAJ INNEGO KLUBU – u nas nie jesteś osobą mile widzianą!!!

Jeśli natomiast jesteś osobą szanującą innych, rozumiejącą co znaczy „być do kogoś zaproszonym” to prawdopodobnie JC&R jest miejscem dla Ciebie. Przeczytaj bardzo uważnie wszystkie informacje na stronie i jeśli dojdziesz do wniosku, że chcesz dołączyć do klubowego grona to skontaktuj się z nami zgodnie z tym co przeczytasz w całym serwisie. Nie wystrasz się też formuły upominania, zwracania uwagi czy stałego przypominania o czymś na naszej stronie. Wiemy, że to wręcz „formuła zniechęcania” do odwiedzenia naszego klubu ale robimy to celowo i WYŁĄCZNIE po to aby uświadomić tym którzy bawią się kosztem innych i często swoim zachowaniem psują innym zabawę, że JC&R nie jest miejscem dla nich.

Pamiętaj jednak, że „klub” to istniejąca grupa ludzi którzy honorują określone zasady i ludzie ci chcą spotykać się w gronie osób do siebie podobnych. To czy będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniach klubowych zależy również od tego jak oceniają Ciebie inni klubowicze. Jeśli otrzymamy od nich skargi lub uwagi dotyczące Twojego niewłaściwego zachowania  lub po prostu nie zostaniesz przez nich zaakceptowany to niestety Twoje zaproszenie do klubu zostanie anulowane i zwracając się do nas o zaproszenie musisz mieć tego świadomość.

Pamiętaj też, że każdą osobę która nie szanuje nas i naszych Gości, nie przestrzega zasad panujących w „naszym domu” i utrudnia nam, i innym klubowiczom zabawę  traktujemy jak intruza którego należy wykluczyć z klubowego grona.

W wielu miejscach na stronie przypominamy, że nie wszyscy muszą mieć takie same zasady jak my ale nikt nie ma obowiązku zatrzymania się czy zabawy u nas. Jednak decydując się dobrowolnie na odwiedzenie JC&R, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli  są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z zamiaru przyjazdu.

*

Zasady i Regulamin Jacuzzi Club & Resort (w skrócie Klub lub JC & R).

*

1. Jacuzzi Club & Resort jest używaną przez nas nazwą własną ale NIE JEST to miejsce publiczne do którego może wejść każdy, to PRYWATNE miejsce spotkań i mogą do niego wejść WYŁĄCZNIE osoby przez nas zaproszone. Zgodnie z profilem Jacuzzi Club & Resort jest miejscem do którego możemy zaprosić swingersów zainteresowanych zabawą w gronie „hetero i bi seksualnych pań oraz hetero seksualnych panów”. Wyraźnie podkreślamy, że nie jest to żadna forma dyskryminacji i popieramy prawa osób LGBT ale z uwagi na to, że nie można zrobić dobrego klubu „dla wszystkich” prowadzimy klub zgodny z naszymi osobistymi preferencjami. Dla komfortu osób które do nas zapraszamy i które zdecydowały się dołączyć do klubowego grona właśnie z uwagi na profil klubu, zabawy m/m, brutalny sex (np. bicie) czy ostry BDSM jest u nas nie dopuszczalny i już samo proponowanie w klubie komuś takich zabaw może być powodem do skreślenia z listy klubowiczów.

2. W JC & R spotykają się osoby dorosłe, które jeśli tylko chcą mogą bawić się ze sobą, ale „NIE, zawsze znaczy NIE”! Aby bawić się z kimś czy nawet dotykać lub głaskać kogoś trzeba na to jego WYRAŹNEJ ZGODY i naruszenie tej zasady może skutkować wyproszeniem z klubu. Jeśli ktoś nie ma ochoty na zabawę czy nawet rozmowę z inną osobą może grzecznie dać to do zrozumienia temu kto zapytał. W klubie nie ma wrogów wiec można to zrobić mówiąc np … „przyszliśmy tu żeby bawić się we własnym gronie lub ze znajomą parą”, „jesteśmy pierwszy raz i chcemy na razie zobaczyć jak to wygląda” itp. Każdy MUSI zrozumieć taką odpowiedź i nie może nalegać na nic więcej – gdyby było inaczej prosimy nas o tym koniecznie poinformować!!!

3. Jeśli zapraszałeś kogoś do zabawy lub pytałeś o zgodę na dołączenie się do niej i otrzymałeś odmowę, NIE składaj tej osobie takiej propozycji ponownie. Nie składaj ani nie oczekuj propozycji zabawy od osób które pracują podczas imprezy bo mają one w tym czasie wiele innych obowiązków. Pamiętaj, że nachalni Goście będą bezwzględnie wypraszani!

4. Do klubu i na klubową plaże nie wolno wnosić aparatów fotograficznych i kamer, a telefony komórkowe i smartwatch’e oraz inne urządzenia z aparatami fotograficznymi i kamerami MUSZĄ być pozostawione w pokoju noclegowym, szatni lub za barem. Goście którzy chcą zrobić sobie zdjęcia w klubie mogą to zrobić wyłącznie po uzgodnieniu tego z nami – przed otwarciem klubu tzn. wtedy gdy w klubie (na plaży) nie ma jeszcze innych Gości.

5. W czasie imprezy, „cywilne ubrania” zostają w szatni!! Po klubie chodzimy WYŁĄCZNIE w sexi strojach (przebraniach), w erotycznej bieliźnie, strojach plażowych (ewentualnie nago lub w ręczniku) oraz w klapkach albo we własnym obuwiu na zmianę. Każdy Gość dostaje po wejściu do klubu ręcznik i klapki.

6. Alkohol w klubie jest tylko dodatkiem do zabawy i jeśli uznamy, że zaczyna on być problemem lub po prostu ma zły  wpływ na atmosferę w klubie, możemy wprowadzić ograniczenia w jego podawaniu.  Przypominamy, że każda osoba starająca się o zaproszenie, oświadcza w mailu że zna wszystkie zasady i dostosuje się do nich.  Dlatego jakiekolwiek dyskusje na temat zasadności takiego ograniczenia, komentowanie takiej decyzji,  spożywanie alkoholu własnego lub zamówionego przez kogoś innego, może się skończyć wyproszeniem z ośrodka i zakazem wstępu w przyszłości.

7. Do klubu, klubowych pokoi noclegowych oraz na klubową plażę nie wolno bez uzgodnienia tego z nami wprowadzać zwierząt, nie wolno też wnosić broni, alkoholu, dopalaczy i narkotyków.

8. W wielu miejscach klubu są poukładane prześcieradła, jeśli chcecie się bawić na łóżku proszę zabrać nowe, a po zabawie zwinąć je i zostawić w koszach na prześcieradła które są ustawione w łazienkach i na korytarzach.

9. Szanuj innych i nie zmuszaj nikogo do sprzątania po Tobie. Jeśli bawiłeś się w jakimś pokoju pozostaw go w stanie takim aby następni Goście nie musieli po Tobie sprzątać. Miejsce gum do żucia, śmieci czy prezerwatyw jest w koszu – a kosze są w każdym pokoju.

10. Przed wejściem i po wyjściu z sauny i jacuzzi prosimy skorzystać z prysznica.

11. Dbając o komfort i BEZPIECZEŃSTWO nasze i innych gości wprowadziliśmy w ośrodku „ZAKAZ PALENIA”. Poza palarnią, we wszystkich pomieszczeniach klubu, barach, palmiarni, playroomach i pokojach noclegowych obowiązuje ZAKAZ PALENIA papierosów, fajek i cygar. Osoby które będą naruszały ten zakaz mogą zostać obciążone karami umownymi od 500 do 1000 zł oraz mogą otrzymać czasowe lub stałe zakazy wstępu do ośrodka. Każda osoba zwracająca się do nas w sprawie zaproszenia, w przypadku naruszenia przez nią zakazu wyraża zgodę na obciążenie jej i wyegzekwowanie w/w kar.

12. Od wszystkich Gości wymagamy kultury i zachowania które nie razi innych bywalców klubu. Jeśli z kimś rozmawiasz to mów tak głośno aby słyszała to tylko osoba zainteresowana, a nie reszta sali. Swoim zachowaniem nie przeszkadzaj innym w rozmowie czy zabawie. Nie prowadź dyskusji w playroomach i strefach erotycznych zabaw – chcesz z kimś podyskutować idź do sali barowej!

13. W pokojach noclegowych niedopuszczalne jest organizowanie jakichkolwiek imprez, wnoszenie do nich i picie własnego alkoholu czy palenie papierosów, a w czasie „ciszy nocnej” (po zakończeniu imprezy) w pokoju mogą przebywać wyłącznie osoby którym pokój ten został wydany! Przypominamy, że „pokoje noclegowe” NIE SĄ POKOJAMI HOTELOWYMI i obowiązuje w nich regulamin klubu! Prosimy o uszanowanie innych Gości i umożliwienie im odpoczynku przed podróżą.  Osoby które będą naruszały w/w zasady mogą zostać obciążone karami umownymi od 500 do 1000 zł oraz mogą otrzymać czasowe lub stałe zakazy wstępu do ośrodka. Każda osoba dokonująca rezerwacji pokoju, w przypadku naruszenia w/w zasad wyraża zgodę na obciążenie jej i wyegzekwowanie w/w kar.

14. Chcąc nas odwiedzić z osobami których nie znamy musisz uzyskać na to naszą zgodę. Nowi Goście muszą bardzo uważnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami na naszej stronie, a następnie muszą skontaktować się z nami zgodnie z zakładką ZAPROSZENIA i REZERWACJE.

15. Klubowicze mogą nabyć Kartę Klubową która upoważnia do rabatów oraz bezpłatnych wejść na imprezy. Karta jest własnością JC & R, a osoba której została ona wydana nabywa prawo do określonych rabatów i upustów. Osoby wyproszone – wykluczone z grona klubowiczów – automatycznie tracą prawa do posługiwania się kartą bez prawa zwrotu jakichkolwiek kosztów jakie ponieśli w związku z jej otrzymaniem lub nabyciem.

16. Do JC & R nie będą wpuszczane osoby zaniedbane, niechlujnie ubrane, pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających! Zaproszenia i rezerwacje dla osób którym odmówiono wstępu z wymienionych powodów będą automatycznie unieważniane – bez prawa zwrotu ewentualnie dokonanych wpłat.

17. JC & R nie gwarantuje nikomu żadnych zabaw erotycznych z innymi Gośćmi, to jak i z kim spędzają oni u nas czas zależy wyłącznie od nich. Opłata za wejście do ośrodka gwarantuje jedynie to, że osoba która jej dokonała będzie mogła uczestniczyć w wybranej przez nią imprezie,  będzie mogła korzystać z całego udostępnionego Gościom wyposażenia klubu i będzie mogła bawić się z osobami które wyrażą na to zgodę.

18. Osoby które dokonały przedpłaty za imprezę (i „nocleg”) i odwołają rezerwację otrzymują zwrot wpłaconej kwoty zgodnie z zasadami podanymi w zakładce „Zaproszenia i rezerwacje”. W przypadku odwołania imprezy przez JC & R osoby które dokonały przedpłaty otrzymują zwrot całej wpłaconej kwoty.

19. W klubie i ośrodku zrobione zostały strefy „Tylko dla par i pań” oraz strefa „Bez sexu”. Do „Strefa dla par i pań” wstęp mają pary i panie, a panowie wyłącznie w towarzystwie partnerki. Jeśli partnerka jest w innej części klubu jej partner sam nie może wchodzić do strefy!!!
„Strefa bez sexu” to recepcja, sale barowe, strefa cateringu, korytarze, szatnia, palarnia oraz inne miejsca oznaczone jako „Strefa bez sexu”. W ośrodku są dziesiątki playroomów i miejsc przeznaczonych do erotycznych zabaw, a „Strefa bez sexu” to miejsce dla osób które chcą np. odpocząć, porozmawiać czy spokojnie wypić drinka itp.

20. Jeśli jesteś naszym klubowiczem i odwiedzasz nas co jakiś czas, to znaczy, że identyfikujesz się z obowiązującymi u nas zasadami, a jedną z nich jest wspólne z nami dbanie o to aby wszyscy przestrzegali zasad i zwyczajów klubowych. Jeśli widzisz, że ktoś ich nie przestrzega to zwróć mu grzecznie uwagę, jeśli nie zareaguje lub zareaguje niewłaściwie to poinformuj nas o tym. Brak Twojej reakcji i późniejsze roztrząsanie takich sytuacji np. w klubie czy na jakimś forum będzie dla nas sygnałem, że nie identyfikujesz się z klubem i może spowodować, że to Ty zostaniesz wykluczony z klubowego grona. Każdy z klubowiczów który chce nas odwiedzać ma OBOWIĄZEK dbania o to aby wszyscy przestrzegali obowiązujących u nas zasad, bo tylko w ten sposób możemy utrzymać odpowiedni standard i wyeliminować z klubowego grona tych, którzy do niego nie pasują.

21. Osoby które z jakiegoś powodu dostały odmowę, zostały wyproszone, lub po wizycie u nas otrzymały informacje od nas, że nie będą więcej zapraszane NIE MOGĄ WEJŚĆ DO JC & R.  Osoby które otrzymały ponowne zaproszenie w następstwie podania/przesłania przez nie nieprawdziwych informacji zostaną wyproszone bez prawa zwrotu ewentualnych przedpłat.

22. Obsługa klubu/ośrodka jest zobowiązana do zawiadomienia lub wezwania Policji jeśli uzna, że czyjeś zachowanie lub działanie może spowodować jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia lub mienia innych osób. W przypadku gdyby czyjeś bezpośrednie działanie i/lub wykorzystanie przez niego w dowolnym czasie jakichkolwiek informacji powziętych podczas wizyty w JC&R spowodowało straty lub szkody dla ośrodka i/lub innych Gości, osoby które je spowodują zobowiązują się naprawić lub ponieść koszt naprawy tych szkód pod rygorem skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Osoby naruszające wyżej opisane zasady mogą być wyproszone z ośrodka lub z imprezy w której biorą udział (bez prawa do zwrotu opłat które dokonali za udział w takiej  imprezie), mogą otrzymać czasowy lub stały zakaz wstępu do JC&R, a w uzasadnionych przypadkach mogą zostać obciążone dodatkowymi kosztami na co wyrażają zgodę wysyłając do nas e-mail w sprawie zaproszenia.

Pamiętaj – Ty chcesz aby Goście w Twoim domu przestrzegali Twoich zasad, a my chcemy aby Goście u NAS przestrzegali naszych.

Niektóre zasady czy zwyczaje mogą wydawać się zbyt rygorystyczne ale są one tylko po to aby zagwarantować wszystkim jak największy komfort i bezpieczeństwo zabawy.

Prosimy pamiętać, że zasady są dla wszystkich i przez szacunek do każdego z klubowiczów nie robimy od nich wyjątków czy odstępstw. Nie proście nas nigdy o to abyśmy „wyjątkowo dla Was odstąpili  tylko od jednej z nich”. Wyobraźcie sobie, że Wam pozwalamy na takie odstępstwo, kogoś innego zwalniamy z innej zasady,  kolejnego od kolejnej itd. Niestety w konsekwencji prowadzi to do tego, że za chwilę zasady będą fikcją, nie będzie już klubowiczów tylko „równi i równiejsi”, będą VIPy i ci co są mniej ważni itd. 

Nie wszyscy muszą mieć takie same zasady jak my ale nikt nie ma obowiązku zatrzymania się czy zabawy u nas. Jednak decydując się dobrowolnie na odwiedzenie JC&R, każdy musi dostosować się do obowiązujących tu zasad. Jeżeli  są one dla kogoś nie do przyjęcia, powinien on zrezygnować z zamiaru przyjazdu.

Translate »