>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

IMG_1486Zapraszamy do Jacuzzi Club & Resort…

Witamy w jedynym w kraju ośrodku typu „Lifestyle Resort” (TYLKO dla dorosłych) w którym przygotowaliśmy miejsca do odpoczynku, relaksu i zabawy dla osób tolerancyjnych i bezpruderyjnych. JC&R jest klubem i ośrodkiem dla PAR i PAŃ, do którego zapraszamy też singli którzy rozumieją co znaczy „Ladies first”. Jeśli jesteś takim singlem i chcesz dołączyć do klubowego grona to postaraj się przekonać nas abyśmy to właśnie Ciebie zaprosili.

Zapraszamy do nas ludzi o liberalnych poglądach którzy chcą spędzić czas w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze bez sztucznej pruderii. Jeśli jesteś osobą z grupy określanej na świecie jako „open minded people” to Jacuzzi Resort jest miejscem dla Ciebie. 

Ośrodek ma ponad 20 000 m.kw i znajdą tu miejsce dla siebie Goście „tekstylni” i naturyści. Są tutaj m.in prywatne plaże, baseny, leżaki, parasole, bary, sauny, solaria, jacuzzi itp.

„Można u nas wiele ale nie trzeba nic”.  Pamiętaj, że w klubie i ośrodku nie ma wrogów – są tylko koledzy i przyjaciele, którzy oczekują od Ciebie jedynie uśmiechu, szacunku dla innych i przestrzegania obowiązujących tu zasad.

W Polsce i Europie jest wiele różnych klubów i naturalnie możecie się wybrać do Berlina, Barcelony, Londynu czy Amsterdamu. Tam też są niezłe kluby dla swingersów, sympatyków gang bang, fetish/bdsm, cuckold itd. Możecie wybrać dowolny z tych klubów i bawić się na imprezie jaką tej nocy w nim zorganizują.

Jasne, że możecie! Ale po co?

Teraz macie możliwość przyjazdu do Jacuzzi Club & Resort gdzie w jednym miejscu, podczas jednej nocy, w cenie jednej wejściówki możecie brać udział w kilku różnych imprezach. Jeśli tylko macie ochotę to wybierzecie u nas klub/strefę swingers, gang bang, soft party z basenem i dyskoteką, a może strefę tylko dla pań, cuckold, pikantne zabawy Fetish/BDSM lub imprezę w maskach i pelerynach. Latem skorzystacie z plaży, zewnętrznych basenów, weźmiecie udział w sex party na plaży lub odpoczniecie w baldachimach.

… bo są kluby i jest też Jacuzzi Club & Resort!

Uwaga – na teren ośrodka mogą wejść WYŁĄCZNIE Goście którzy otrzymali mailem zaproszenie na konkretny dzień oraz posiadacze aktualnych Kart Klubowych. W sprawie zaproszeń prosimy kontaktować się na klubową pocztę zgodnie z informacjami jakie zamieściliśmy w dalszej części serwisu.

 

Zanim przejdziesz do dalszej części serwisu przeczytaj bardzo uważnie:

Translate »