>Jacuzzi Club & Resort – Świątynia Wschodzącego Słońca ….. w pażdzierniku wracają “Różowe wczasy”! Zapraszamy na “imprezy w nocy z czwartku na niedzielę” :)))

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Z rehabilitacji mogą korzystać ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

UWAGA - w październiku powinniśmy uruchomić naszą palmiarnię i wracamy do organizacji imprez ..... plażowych :)

Przypominamy, że wstęp na teren ośrodka mają wyłącznie osoby przez nas zaproszone oraz posiadacze ważnych kart klubowych.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

W sobotę “Wracamy do szkoły” :)

Kochani przypominamy, że w tym tygodniu impreza w klimatach "szkolnych" i mile widziane wszelkie stroje nawiązujące do tematu imprezy :)

Impreza zapowiada się na sporą bo na dzień dzisiejszy (środa) niemal wszystkie noclegi są już zarezerwowane, został jeszcze tylko jeden pok. z łazienka i 5 pokoików bez priv łazienki.

Będziemy się bawili w dużym gronie i tym bardziej prosimy o to aby w miarę możliwości pomyśleć o "szkolnych strojach" :)

Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Zapraszamy na słoneczne wakacje.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.