>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

>>>> ZAPRASZAMY NA IMPREZY I NA POCOVIDOWE TURNUSY REHABILITACYJNE W JC&R. <<<<

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

Przypominamy, że wstęp na teren ośrodka mają wyłącznie posiadacze ważnych kart klubowych oraz osoby zaproszone na imprezy. Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie zacznij od BARDZO uważnego przeczytania WSZYSTKIEGO na naszej stronie.

Niestety, jak co roku kończą się wakacje i wracamy do organizowania imprez tylko w weekendy. Sporadycznie będziemy organizowali również imprezy w innych dniach (czwartek i niedzielę). Informacje o takich imprezach będą w kalendarium. Ale kochani .... za pół roku znowu maj i znowu zaczniemy sezon letnich imprez w JC&R!

Tylko we wrześniu "Wejściówka x 2" - jesteś na imprezie wrześniowej, masz free wejście na imprezę w październiku. Szczegóły niżej i w kalendarium.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

W październiku imprezuj za … FREE :)))

Kochani wakacje przyzwyczajają nas wszystkich do tego, że w weekendy bawimy się u nas niemal zawsze gronie około 100, a często 150 czy nawet więcej osób. Niestety wakacje się kończą i ilość osób na imprezach zwłaszcza we wrześniu, a jeszcze bardziej w październiku mocno spada.

Aby w miarę możliwości utrzymać jak największa ilość osób na imprezach po to aby wszyscy nadal jak najlepiej się bawili, wprowadzamy w tym roku specjalne wejściówki.

Każdy kto będzie u nas chociaż raz we wrześniu (od 8 do 30 września) otrzymuje od nas jedną darmową wejściówkę na dowolnie wybraną imprezę w w dniach 6 i 7, 13 i 14 oraz 20 i 21 października. Oczywiście za każdą kolejną wrześniową wizytę dajemy kolejną darmową wejściówkę w październiku .... 2 to 2, 3 to 3 itd :)

Jeśli macie czas i chcecie skorzystać z darmowych wejściówek na październik to zapraszamy na imprezy już od tego weekendu tj.:

* 8.09, piątek - Sex party.
* 9.09, sobota - 12:00-20:00 "Dzień otwarty". 20:00-5:00 "Maga party".

* 15 i 16.09, piątek/sobota - Mega party, impreza przebierana, Akademia seksu czyli rozpoczęcie roku szkolnego w JC.

* 22.09, piątek - Sex party.
* 23.09, sobota - Mega Party, Zakończenie lata w JC.

* 29.09, piątek - Sex party.
* 30.09, sobota - Mega Party.

Jeśli chcecie dołączyć do grona uczestników imprezy i skorzystać z noclegu to sugerujemy robienie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Świątynia Wschodzącego Słońca.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.