>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

ZAPRASZAMY NA POCOVIDOWE TURNUSY REHABILITACYJNE

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Z rehabilitacji mogą korzystać ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

Przypominamy, że wstęp na teren ośrodka mają wyłącznie posiadacze ważnych kart klubowych oraz osoby przez nas zaproszone. Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie zacznij od BARDZO uważnego przeczytania WSZYSTKIEGO na naszej stronie.

Uwaga - likwidujemy saunę i Jacuzzi które były w strefie playroomów. W miejscu dotychczasowego Jacuzzi jest już nowy playroom i po zlikwidowaniu starej sauny, najniższa kondygnacja w całości będzie strefą playroomów. W tej części do dyspozycji będzie łącznie 21 playroomów. Nowe, znacznie większe niż dotychczas Jacuzzi wraz większą sauną będą odrębną strefą SPA. Po zakończeniu prac poinformujemy o terminie otwarcia tej części. Podczas sobotnich imprez czynne jest Jacuzzi w palmiarni.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

ZA KILKA TYGODNI MAJÓWKA!!!

Kochani za parę tygodni majówka!!!

W tym roku będzie to 6 dniowa impreza - zapraszamy od piątku, 28 kwietnia do środy 3 maja!

Tym którzy przypominają sobie o dużych imprezach w ostatniej chwili musimy przypomnieć, że ośrodek nie jest z gumy, a ilość noclegów jest ograniczona. Jeśli chcecie dołączyć do grona uczestników imprezy i skorzystać z noclegu to sugerujemy wcześniejsze zrobienie rezerwacji :)

Świątynia Wschodzącego Słońca.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.