>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

ZAPRASZAMY NA POCOVIDOWE TURNUSY REHABILITACYJNE

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Z rehabilitacji mogą korzystać ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

Przypominamy, że wstęp na teren ośrodka mają wyłącznie posiadacze ważnych kart klubowych oraz osoby przez nas zaproszone. Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie zacznij od BARDZO uważnego przeczytania WSZYSTKIEGO na naszej stronie.

Uwaga - likwidujemy saunę i Jacuzzi które były w strefie playroomów. W miejscu dotychczasowego Jacuzzi jest już nowy playroom i po zlikwidowaniu starej sauny, najniższa kondygnacja w całości będzie strefą playroomów. W tej części do dyspozycji będzie łacznie 21 playroomów. Nowe, znacznie większe niż dotychczas Jacuzzi wraz większą sauną będą odrębną strefą SPA i planujemy ją uruchomić do połowy października.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Zapraszamy na „Dni otwarte” w JC&R.

Skończyły się wakacje i zgodnie z obietnicą wracamy do organizowania "Dni otwartych" w ramach których osoby które jeszcze u nas nie były mogą zapoznać się z ośrodkiem, klubem i tym jak wyglądają nasze imprezy :)

Wejściówki na "Dzień otwarty" dla osób które jeszcze u nas nie były - 0 zł :)

We wrześniu "Dni otwarte" będą w co drugą sobotę tj. 3 i 17. IX. Jeśli pogoda na to pozwoli to zapraszamy już od godziny 14:00 do 23:00, jeśli nie będzie opcji plażowej to zapraszamy od godz. 20:00 do 23:00. W tym czasie możecie zapoznać się ze wszystkim w klubie i skorzystać z klubowej plaży, jacuzzi czy basenu. Osoby które po dniu otwartym będą chciały zostać na nocnej imprezie będą mogły to zrobić na takich samych zasadach jak pozostali nasi goście.

Aby otrzymać zaproszenie na "Dzień otwarty" należy zacząć od bardzo uważnego przeczytania wszystkiego na naszej stronie. Po tej lekturze prosimy o kontakt w sprawie zaproszenia, w sposób opisany na stronie.

Świątynia Wschodzącego Słońca.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.