Допомога біженцям з України у Воцлаві (Wocławy) поблизу Гданська (Gdańsk). Номери з харчуванням для жінок з дітьми та людей похилого віку - тел. +48 503 897 855

Aid for refugees from Ukraine in Woclawy near Gdańsk. Rooms with meals for women with children and the elderly - tel. +48 503 897 855

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy w Wocławach pod Gdańskiem. Pokoje wraz z wyżywieniem dla kobiet z dziećmi i osób starszych - tel. +48 503 897 855

>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Z rehabilitacji mogą korzystać ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

Przypominamy, że wstęp na teren ośrodka mają wyłącznie posiadacze ważnych kart klubowych oraz osoby przez nas zaproszone. Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie zacznij od BARDZO uważnego przeczytania WSZYSTKIEGO na naszej stronie.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Specjalne majowe imprezy w JC&R.

W maju polecamy Wam m.in:

14 maja - w godzinach od 13:00 do 19:00 zapraszamy na "Dzień otwarty w JC&R", możecie przyjechać i zobaczyć jak wygląda klub i ośrodek - wejściówka free. Od godziny 13:00 zapraszamy też do baru, a od 15:00 na obiady z grilla :)

Ale pamiętajcie, że w "Dzień otwarty", w godz. od 13:00 do 19:00 nie organizujemy sex party. To czas w którym z klubem i ośrodkiem mogą się zapoznać osoby które jeszcze u nas nie były. Na klubowe sex party, na zasadach i warunkach opisanych na naszej stronie, zapraszamy od godziny 20:00.

Zainteresowani muszą oczywiście zapoznać się ze wszystkimi informacjami na naszej stronie i dopiero po tej lekturze prosimy o kontakt w sprawie zaproszenia na "dzień otwarty".

21 maja - "Testosteron Party", impreza pań i par które lubią zabawy z niewielką ilościową przewagą panów. Oczywiście zapraszamy też pary które chcą się bawić tylko w gronie par - "Strefa tylko dla par", jak zawsze będzie .... tylko dla par :)

27-29 maja - "Międzynarodowy Weekend Swingersów", to impreza dla sympatyków zabawy w bardzo dużym międzynarodowym gronie. Większość gości na tej imprezie to zagraniczni swingersi dlatego przydaje się minimalna znajomość angielskiego - to mocno ułatwia "kontakty" na tej imprezie ;)

Oczywiście zapraszamy Was również na wszystkie inne imprezy w maju.

Uwaga - robimy już rezerwacje na sezon wakacyjny w którym zawsze brakuje nam noclegów. Dlatego jeśli planujecie spędzić u nas jakiś czas w okresie wakacji to sugerujemy wcześniejsze dokonanie rezerwacji.

Świątynia Wschodzącego Słońca.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.