>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

>>>> ZAPRASZAMY NA IMPREZY I NA POCOVIDOWE TURNUSY REHABILITACYJNE W JC&R. <<<<

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

JC&R nie jest miejscem publicznym, a wstęp na teren ośrodka mają WYŁĄCZNIE osoby przez nas zaproszone. Zaproszenie, nie jest formalnością i nie każdy je dostaje. Jeśli jeszcze u nas nie byłeś i chcesz otrzymać pierwsze zaproszenie to zacznij od BARDZO uważnego przeczytania WSZYSTKIEGO na naszej stronie, a później skontaktuj się z nami w sprawie zaproszenia i pamiętaj, że Cię nie znamy, a decyzję o zaproszeniu będziemy podejmowali na podstawie tego co i jak do nas napiszesz.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Swingester czyli Sylwester w JC&R.

Już niedługo Swingester czyli Sylwester w JC&R, a wcześniej zapraszamy Was na:

* 1.12, piątek. Sex party w JC&R
* 2.12, sobota, Mikołajkowe Mega party (Mikołajki dla pań)*
* 8.12, piątek. Sex party w JC&R
* 9.12, sobota. Mikołajkowe Mega party (Mikołajki dla panów)*

* W tym roku Mikołajki nieco inne niż zwykle – w ramach jednej wejściówki na sobotnie „Mikołajkowe Mega party” zapraszamy na 2 imprezy mikołajkowe!
W pierwszy weekend grudnia organizujemy „Mikołajki dla pań” i na tej imprezie to panowie powinni pomyśleć o prezentach dla pań. W drugi weekend grudnia zorganizujemy „Mikołajki dla panów” i tutaj to panie będą miały okazję „sprezentować” coś panom .

Tak, czy inaczej zarówno panie, jak i panowie odwiedzający nas w sobotę 2 grudnia, mają w ramach prezentu od nas, FREE wejściówkę na mikołajkową imprezę 9 grudnia.

Jeśli chcecie dołączyć do grona uczestników imprezy i skorzystać z noclegu to sugerujemy robienie rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem.

Polecamy i zapraszamy.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.