Допомога біженцям з України у Воцлаві (Wocławy) поблизу Гданська (Gdańsk). Номери з харчуванням для жінок з дітьми та людей похилого віку - тел. +48 503 897 855

Aid for refugees from Ukraine in Woclawy near Gdańsk. Rooms with meals for women with children and the elderly - tel. +48 503 897 855

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy w Wocławach pod Gdańskiem. Pokoje wraz z wyżywieniem dla kobiet z dziećmi i osób starszych - tel. +48 503 897 855

>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Z rehabilitacji mogą korzystać ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

Przypominamy, że wstęp na teren ośrodka mają wyłącznie posiadacze ważnych kart klubowych oraz osoby przez nas zaproszone. Jeśli chcesz otrzymać zaproszenie zacznij od BARDZO uważnego przeczytania WSZYSTKIEGO na naszej stronie.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Imprezy MEGA Party w piątki i soboty.

Kochani, ilość osób zainteresowanych udziałem w imprezach MEGA party jest obecnie tak duża, że mimo uruchomienia wszelkich możliwych "rezerw" nie jesteśmy w stanie sprostać zapotrzebowaniu. Do niedawna problemem były noclegi ale ostatnio, pomimo, że mamy przecież duży teren, w soboty brakuje już nawet miejsc parkingowych. Nie ma też co ukrywać, że imprezy na których jest więcej niż 200 osób przestają być "klubowymi sex party", a stają się jakimiś zlotami które zupełnie tracą klubowy klimat.

Aby uniknąć takich sytuacji i umożliwić udział w imprezach MEGA party wszystkim zainteresowanym postanowiliśmy, że od przyszłego tygodnia, w każdy piątek będzie organizowana taka sama impreza jak w sobotę. Będzie to również impreza typu MEGA party, potrwa do godz. 5:00, na imprezie od godz. 23:00 będzie też catering, dyskoteka i piana party. Tak jak to jest na sobotnich imprezach będą również "Oczy szeroko zamknięte", a od przyszłego tygodnia do programu MEGA party dołączamy jeszcze "darkroomy" i " UV party". Oczywiście tak, jak do tej pory, jeśli będzie pogoda to w ramach tej samej wejściówki od rana zapraszamy również na basen, plażę itd. Jeśli tylko macie kondycję to możecie imprezować blisko 20 godzin :)

Niestety w związku z tą zmianą, cena piątkowych imprez zostaje zrównana z sobotnimi ale wszystkie piątkowe rezerwacje które zostały/zostaną zrobione i opłacone do końca tego tygodnia(tj. do 17.07), będą honorowane również na piątkowych imprezach MEGA party, niezależnie od tego kiedy taka impreza będzie.

Wszystkich gości którzy nie są zainteresowani udziałem w tych dużych imprezach albo po prostu szukają tańszych imprez typu sex/swingers party, zapraszamy na czwartki kiedy to będą organizowane mniejsze imprezy bez tej dodatkowej oprawy.

Świątynia Wschodzącego Słońca.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.