>Jacuzzi Club & Resort – Świątynia Wschodzącego Słońca ….. w pażdzierniku wracają “Różowe wczasy”! Zapraszamy na “imprezy w nocy z czwartku na niedzielę” :)))

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Z rehabilitacji mogą korzystać ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

UWAGA - w październiku powinniśmy uruchomić naszą palmiarnię i wracamy do organizacji imprez ..... plażowych :)

Przypominamy, że wstęp na teren ośrodka mają wyłącznie osoby przez nas zaproszone oraz posiadacze ważnych kart klubowych.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Darmowe czwartki dla nowych gości.

* Wiele osób będzie trochę zaskoczonych ale już niedługo wracamy na ..... "plaże i pod palmy" :) Aby nie dopadła nas wszystkich depresja to na jesień, zimę i wiosnę uruchamiamy plaże pod dachem :) Będzie ciepła plaża, jacuzzi, plażowe dyskoteka i piana party, baldachimy, palmy i bananowce i ..... trochę słońca :)

************************************************************************************

* Specjalna propozycja dla osób które jeszcze u nas nie były - zapraszamy na czwartkowy wieczór w JC&R.
Jeśli jeszcze u nas nie byliście, a chcecie zobaczyć jak "to" wygląda to zapraszamy na czwartkowe wieczory w klubie. Dla osób które u nas nie były wejściówka w czwartek FREE :)
Możecie na spokojnie i bez stresu zapoznać się z miejscem, zobaczyć jak wyglada cały klub, możecie odwiedzić playroomy czy skorzystać z jacuzzi albo z sauny.

***********************************************************************************

* Przypominamy, że już za niespełna miesiąc największa impreza dla swingersów w Polsce i najprawdopodobniej największe w tym roku swingers party w Europie czyli International Swingers Weekend w Jacuzzi Club & Resort.

Świątynia Wschodzącego Słońca.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.