>>>Świątynia Wschodzącego Słońca – ośrodek pocovidowej rehabilitacji duchowej i fizycznej.<<<

Pocovidowa rehabilitacja duchowa i fizyczna w JC&R - Świątyni Wschodzącego Słońca.
Z rehabilitacji mogą korzystać ozdrowieńcy i osoby zaszczepione przeciwko Covid-19.
Pomagamy uporać się z syndromem Long Covid, w tym m.in osłabieniem siły mięśniowej, z niosącą ryzyko depresji antropofobią, utrzymującymi się długo problemami z oddychaniem, spadkiem kondycji fizycznej, popędu seksualnego (libido), mgłą mózgową itp.

Uwaga - wracamy do organizowania "normalnych", jedno i kilkudniowych imprez. Zgodnie z rozporządzeniem RM, na imprezy takie możemy obecnie zaprosić nawet do 150 osób + nielimitowaną ilość osób zaszczepionych przeciwko Covid-19.

Chciałbyś spędzić u nas kilka dni, tydzień, a może miesiąc i nie ponosić w związku z tym żadnych kosztów? Jest na to sposób - "Workaway", więcej informacji już wkrótce.

Dlaczego my?

Jacuzzi Club & Resort to wyjątkowe miejsce i w całej Europie znajdziecie jedynie kilka klubów grających w naszej lidze.

więcej

Posiłki i catering.

Coś dla ciała, czyli smacznie i zdrowo. Sniadania, obiady, kolacje oraz smaczny catering na imprezach.

więcej

Różowe wczasy.

Weź urlop w piątek, przyjedź do nas w czwartek wieczorem i baw się lub w nocy z czwartku na niedzielę..... To będzie długa noc!

więcej

Klubowe SPA.

Klubowe SPA to pomysł na połączenie czasami bardzo wyczerpującej zabawy z wypoczynkiem i relaksem.

więcej

Zapraszamy na długi weekend.

Jacuzzi Club & Resort - Świątynia Wschodzącego Słońca, zapraszamy na dzień, na plaży i na noc w klubie :)))

Sezon letnich, plażowych imprez zaczniemy od lipca ale już teraz zapraszamy na słoneczną klubową plaże :) Woda w besenie ma już 29-30 st, zewnętrzne jacuzzi też jest już czynne, leżaki wystawione, przygotowujemy jeszcze domek grillowy, muzyka gra i .... zaczynamy :)))

Nie jest jeszcze tak "tropikalnie" jak w zeszłym roku, bo było za zimno i bananowce dopiero zaczynają się rozwijać - ale palmy są już wystawione, reszta trafi na plaże do końca czerwca i w lipcu pewnie będzie już tak w zeszłym roku :)))

Zapraszamy na słoneczne wakacje.

Ślub lub odnowienie Waszego ślubu przed Bogiem Słońce, Boginią Afrodytą i w gronie przyjaciół? Zorganizujemy Wam to wraz z uroczystością i nocą poślubną.