Kochani od jesieni zmieniamy formułę „Różowych wczasów” i będą to cotygodniowe i kilkudniowe imprezy tematyczne ale do tego czasu zapraszamy Was na „Różowe wczasy czyli imprezę „w nocy z poniedziałku na czwartek” lub „w nocy z czwartku na niedziele” …..

 

Zapraszamy Was na kilka dni zabawy oraz „aktywnego” wypoczynku, a wszystko w klimatach seksu i erotyki.

UWAGA -„Różowe Wczasy” nie są komercyjną ofertą wczasową dostępną dla każdego.

„Różowe Wczasy” to nazwa własna organizowanych przez nas kilkudniowych imprez  i mogą z nich skorzystać WYŁĄCZNIE klubowicze oraz osoby przez nas zaproszone. „Różowe Wczasy” tak samo jak wszystkie inne imprezy przez nas organizowane mają charakter sex party.

 

Jeśli jeszcze u nas nie byliście, a chcecie skorzystać z oferty sex wczasów musicie tak samo jak inni klubowicze bardzo uważnie przeczytać WSZYSTKIE informacje na naszej stronie, zaakceptować obowiązujące u nas zasady i regulamin, a następnie skontaktować się z nami w sprawie zaproszenia i rezerwacji terminu.

Różowe Wczasy – czyli urlop/weekend w klimatach delikatnej erotyki i nagiego plażowania albo po prostu kilkudniowej rozpusty i bardzo pikantnych zabaw 🙂

W ośrodku czekają na Was dziesiątki playroomów i miejsc do zabawy oraz wypoczynku. Ze swojego pokoju możecie wyjść bezpośrednio do klubu, na basen, dyskotekę czy do baru – wszędzie chodzicie w strojach lub bez, po prostu luz i swoboda.

Zainteresowani spędzeniem u nas czasu w ramach „Różowych wczasów” sami decydują o długości pobytu. Podstawowa oferta to wczasy/impreza pod nazwą „impreza w nocy z poniedziałku na czwartek” oraz „impreza w nocy z czwartku na niedzielę” i w ramach niej Goście od godziny 18:00 w poniedziałek lub czwartek do godziny 18:00 w czwartek lub niedzielę mają do dyspozycji:

– dostęp do wybranych klubowych playroomów w dzień w czwartek, piątek, sobotę i niedzielę,
– możliwość zrobienia sobie prywatnej sesji fotograficznej w klubach i ośrodku (termin musi być uzgodniony z obsługą klubu)
– wstęp na nocne sex party,
– latem wstęp na dzienne, plażowe sex party,
– noclegi w pokoju 2 os. z łazienką w czwartek, piątek i sobotę,
– bezpłatny wstęp na saunę, jacuzzi, plaże, basen, dyskotekę, siłownię, kort tenisowy (w wybranych dniach) i solarium,
– bar i posiłki rozliczane są odrębnie. Śniadania/obiady/kolacje już od 15 zł/os za posiłek.

– Kuchnia i bar są dostępne WYŁĄCZNIE dla osób biorących udział w naszych imprezach. Nie świadczymy ogólnie dostępnych usług noclegowych ani gastronomicznych.

 


* Cena w/w pakietu dla nowych Gości i klubowiczów którzy nie byłi w klubie/ośrodku przez ostatnie 2 miesiące:

 

1. Różowe Wczasy od poniedziałku do czwartku:

Para, singiel, singielka – 700 zł

Uwaga w okresie od 1 do 31 lipca cena promocyjna – 600 zł

 

2. Różowe Wczasy od czwartku do niedzieli:
Pary…………….. 1000 zł.
Singielka………. 800 zł.
Singiel…………. 1000 zł.

 


* Cena w/w pakietu dla klubowiczów którzy odwiedzali nas w ostatnich 2ch miesiącach:

 

1. Różowe Wczasy od poniedziałku do czwartku:

Para, singiel, singielka – 600 zł

Uwaga w okresie od 1 do 31 lipca cena promocyjna – 500 zł

 

2. Różowe Wczasy od czwartku do niedzieli:
Pary…………….. 900 zł.
Singielka………. 700 zł.
Singiel………….. 900 zł.


 

Uwaga!

* Prywatny pokój w podstawowej ofercie dotyczy 2 os. pokoju z łazienką (pokoje za 180 zl), w przypadku wyboru innego pokoju obowiązuje dopłata lub bonifikata (różnicy pomiędzy ceną pokoju 2 os, a wybraną opcją noclegu).

* Aby zrobić rezerwację na „Różowe wczasy” prosimy skorzystać z formularza rezerwacji on line. Prosimy odznaczyć wybraną wersję pokoju oraz datę przyjazdu i wyjazdu. W niektórych terminach np. w dniach w których w ośrodku organizowane są bardzo duże imprezy klubowe opcja „Różowych wczasów” może być niedostępna lub może być ograniczona ilościowo.

* Na wszystkie maile staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Czasami np. w przypadku dużej ilości rezerwacji trwa to dłużej, jeśli jednak po 48h nie masz od nas odpowiedzi to być może nie otrzymaliśmy Twojego maila. Prosimy o ponowny kontakt.

* „Różowe wczasy” rezerwujemy najpóźniej do 7 dni przed planowanym weekendem, późniejsze rezerwacje rozliczne są jako pojedyncze imprezy.

* Jeśli jesteście zainteresowani przyjazdem do nas na „Różowe Wczasy” to skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego „Zaproszenia i Rezerwacje” który jest TUTAJ.

* Jeśli macie jakieś pytania to prosimy je wysłać na adres info@jacuzziclub.pl, prosimy o kontakt w języku polskim lub angielskim.