Допомога біженцям з України у Воцлаві (Wocławy) поблизу Гданська (Gdańsk). Номери з харчуванням для жінок з дітьми та людей похилого віку - тел. +48 503 897 855

Aid for refugees from Ukraine in Woclawy near Gdańsk. Rooms with meals for women with children and the elderly - tel. +48 503 897 855

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy w Wocławach pod Gdańskiem. Pokoje wraz z wyżywieniem dla kobiet z dziećmi i osób starszych - tel. +48 503 897 855

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień otwarty (dla nowych gości) od godz. 13:00 do 19:00.

14 maja @ 13:00 - 19:00

W sobotę, 14 maja w godzinach od 13:00 do 19:00 zapraszamy gości którzy z różnych powodów nie byli jeszcze u nas, a chcieli by po prostu zobaczyć jak wygląda klub i ośrodek. Podczas „dnia otwartego” będziecie mogli zobaczyć co i jak jest u nas zrobione, jakie mamy miejsca do zabawy i wypoczynku, będziecie też mieli okazję poznać nas i innych gości którzy odwiedzą nas w tym czasie.  Wejście w tych godzinach jest free.

 

Uwaga – „Dzień otwarty” to nie impreza klubowa (to nie sex party). Osoby zainteresowane udziałem w klubowych imprezach zapraszamy np. w piątek lub w sobotę od godziny 20:00.

Szczegóły

Data:
14 maja
Godzina:
13:00 - 19:00