>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień otwarty w JC&R.

3 czerwca 2023 @ 12:00

Zapraszamy na ostatni przed wakacjami „Dzień otwarty” w Jacuzzi Club & Resort – sobota, 3-go czerwca, od godziny 12:00 do 22:00.

Jeśli jeszcze u nas nie byliście, a chcieli byście zobaczyć jak w realu wygląda największy w Europie klub dla swingersów to zapraszamy Was w sobotę, 3-go czerwca.

Od godziny 12:00 do 20:00 możecie po prostu „pozwiedzać” klub – nie przebierając się, tak po prostu jak by to była wizyta w pubie, kawiarni czy kinie :). Możecie skorzystać z plaży (tu oczywiście stroje plażowe), basenu i jacuzzi,  odpocząć pod palmami oraz potańczyć na pierwszej w tym roku letniej dyskotece 🙂 W tym czasie w klubie nie będzie żadnych sexscesów i każdy może zupełnie bezstresowo zobaczyć cały klub.

Goście którzy chcieli by „zobaczyć coś więcej” mogą zostać na kolejną część wieczoru tzn. od godziny 20:00 do 22:00. W tej części wieczoru, musicie jednak być już przebrani tak, jak wszyscy inni klubowicze. W tym czasie możecie skorzystać z możliwości zabawy w klubowych playroomach i możecie pobawić się sami lub z innymi gośćmi…… „Możecie” ale oczywiście NIE MUSICIE, bo to jak goście spędzają czas w klubie/ośrodku, zawsze zależy tylko od nich. My oczekujemy jedynie uśmiechu i szacunku dla innych gości oraz przestrzegania zasad opisanych w regulaminie naszego ośrodka.

Jeśli ktoś z gości „dnia otwartego” będzie chciał zostać na nocną imprezę może to zrobić na takich samych zasadach jak wszyscy inni klubowicze (patrz wyżej).

Zainteresowanych prosimy o bardzo uważne przeczytanie wszystkich informacji na naszej stronie i kontakt z nami w sprawie zaproszenia w sposób opisany na stronie. Jeśli będzie Wam raźniej w towarzystwie swoich znajomych to poproście ich aby Oni również zapoznali się ze wszystkimi informacjami na naszej stronie, a następnie skontaktowali się z nami w sprawie zaproszenia na ten wieczór.

Zapraszamy na „dzień otwarty” i bezstresowe zapoznanie się z Jacuzzi Club & Resort 🙂

 

UWAGA – w sprawie zaproszeń na dzień otwarty prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza który jest na naszej stronie (zakładka ZAPROSZENIA).

Szczegóły

Data:
3 czerwca 2023
Godzina:
12:00
Translate »