>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gang Bang w sukniach ślubnych.

4 maja 2023 @ 20:00

Zapraszamy na gang bang w sukniach ślubnych lub białej bieliźnie. W związku z tym, że nie możemy zagwarantować, że suknie z naszej garderoby będą pasowały dla wszystkich zainteresowanych to bardzo prosimy panie o przywiezienie białej bielizny ( zamiast sukni). Uwaga panowie – warunkiem udziału w tej zabawie jest to, że będziecie częściowo ubranie np. muszka lub krawat i długie spodnie (nie te w których przyjechaliście tylko na zmianę!) lub bokserki i kamizelkę albo koszulę (i tu też mowa nie o ubraniach w których przyjedziecie tylko o czymś na zmianę!).

Szczegóły

Data:
4 maja 2023
Godzina:
20:00
Translate »