Допомога біженцям з України у Воцлаві (Wocławy) поблизу Гданська (Gdańsk). Номери з харчуванням для жінок з дітьми та людей похилого віку - тел. +48 503 897 855

Aid for refugees from Ukraine in Woclawy near Gdańsk. Rooms with meals for women with children and the elderly - tel. +48 503 897 855

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy w Wocławach pod Gdańskiem. Pokoje wraz z wyżywieniem dla kobiet z dziećmi i osób starszych - tel. +48 503 897 855

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Impreza prywatna – gang bang party.

14 kwietnia @ 19:00 - 23:00

Wracają czwartkowe imprezy i pomału wracamy też do planów jakie były przed Covidem tzn.  zaczynamy organizować m.in. imprezy zamknięte/prywatne np. imprezy robione przez lub dla kogoś z klubowiczów.

I w czwartek 14 kwietnia będzie właśnie taka impreza. Koleżanka która wtedy ma 40 urodziny poprosiła nas o zorganizowanie jej imprezy gang bang 🙂 Zgodnie z prośbą pani, planowany skład to maksimum 20 os. w tym nie więcej niż 4-5 pań.

Zabawa będzie w dużym playroomie nad barem i strefa ta będzie dostępna wyłącznie dla osób które biorą udział w imprezie GB, pozostali goście będą mieli do dyspozycji resztę klubu.

 

Impreza od godz. 19:00 do 23:00, a wejściówki jak w zwykły czwartek.

 

 

Szczegóły

Data:
14 kwietnia
Godzina:
19:00 - 23:00