>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mega party – Mikołajki dla pań 🙂

2 grudnia 2023 @ 20:00

W tym roku Mikołajki nieco inne niż zwykle – w ramach jednej wejściówki na sobotnie „Mikołajkowe Mega party” zapraszamy ….. na dwie imprezy mikołajkowe 🙂

W pierwszy weekend grudnia organizujemy „Mikołajki dla pań” i na tej imprezie to panowie powinni pomyśleć o prezentach dla pań – to wcale nie muszą być prezenty rzeczowe. W drugi weekend grudnia zorganizujemy „Mikołajki dla panów” i tutaj to panie będą miały okazję „sprezentować” coś panom 🙂 .

Tak, czy inaczej zarówno panie, jak i panowie odwiedzający nas w sobotę 2 grudnia, mają w ramach prezentu od nas, FREE wejściówkę na mikołajkową imprezę 9 grudnia.

Szczegóły

Data:
2 grudnia 2023
Godzina:
20:00
Translate »