>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

3-cia „Majówka”…… dzień 3-ci. Mega Party.

18 maja @ 20:00

Wejściówki.

* Klubowicze którzy odwiedzali nas w ostatnich 2-ch miesiącach:
Pary – 350 zł 
Singiel/panie – 175 zł 
Singiel/panowie – 350 zł 
Osoby/pary posiadające kartę klubową  – od 0 zł, zależnie od rodzaju posiadanej KARTY

* Nowi Goście i osoby które nie były w naszym klubie w ostatnich 2-ch miesiącach:
Pary – 390 zł 
Singielka – 195 zł 

Singiel/panowie ** – 390 zł . Na imprezy MEGA PARTY, ilość zapraszany singli jest bardzo ograniczona, a pierwszeństwo zawsze mają panowie którzy mają status „KLUBOWICZA”.

* Tańsze wejściówki dla osób które korzystają z klubu w godzinach 20:00-23:00.

Jeśli w opisie danej imprezy (w kalendarium) nie ma informacji o wyłączeniu opcji „MINI wejściówki” to Goście którzy bawią się u nas w godzinach 20:00-23:00 mogą skorzystać z tańszej wejściówki tj:

Pary – 150 zł 
Singielka – 75 zł
Singiel – 150 zł

Nieopuszczenie Klubu do godz. 23:00 jest równoznaczne z wyrażeniem chęci pozostania na regularnej imprezie i zgodą na opłacenie normalnej wejściówki.

Opcja tańszej wejściówki jest dostępna tylko jako „wejściówka + szafka” i uniemożliwia skorzystania z noclegu w Ośrodku.

W wejściówce na MEGA PARTY zazwyczaj uwzględniona jest nocna impreza klubowa, catering i zależnie od imprezy dodatkowe 2-3 atrakcje np. Erotic Disco, Oczy szeroko zamknięte, NURU Party, Piana Party, UV Party, zabawa w płatkach róż itp. Latem uwzględniona jest również dzienna impreza plażowa (basen, jacuzzi, leżaki, domek grillowy itp). 

 

Szczegóły

Data:
18 maja
Godzina:
20:00
Translate »