>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sex party

29 września 2023 @ 20:00

Zapraszamy na „Zakończenie lata w JC&R”. tak kochani to już ostatni dzień lata ale za kilka miesięcy znowu maj i znowu wrócimy na plaże, a do tego czasu i tak będziemy się bawili pod palmami – w palmiarni 🙂 Dodatkowo mamy dla Was niespodziankę 🙂

Wakacje przyzwyczajają nas wszystkich do tego, że w weekendy bawimy się u nas niemal zawsze gronie około 100, a często 150 czy nawet więcej osób. Niestety wakacje się kończą i ilość osób na imprezach zwłaszcza we wrześniu, a jeszcze bardziej w październiku mocno spada.

Aby w miarę możliwości utrzymać jak największa ilość osób na imprezach po to aby wszyscy nadal jak najlepiej się bawili, wprowadzamy w tym roku specjalne wejściówki.

Każdy kto będzie u nas chociaż raz we wrześniu na piątkowej lub sobotniej imprezie otrzymuje od nas jedną darmową wejściówkę na dowolnie wybraną imprezę w w dniach 6 i 7, 13 i 14 oraz 20 i 21 października. Oczywiście za każdą kolejną wrześniową wizytę dajemy kolejną darmową wejściówkę w październiku …. 2 to 2, 3 to 3 itd 🙂

Szczegóły

Data:
29 września 2023
Godzina:
20:00
Translate »