>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Swingers party w klimatach lat 80 – Mega Party

1 kwietnia 2023 @ 20:00

Panie i Panowie, czas wyciągać ze swoich głęboko schowanych kartonów wstydu, szeleszczące dresy, kiecki w milionach kolorów, peruki, nieśmiertelne żonobijki, opaski, te okulary w których już nigdy nie chcieliście się nikomu pokazać.

1 kwietnia mamy zaszczyt zaprosić Was na 2 edycję Disco Party w klimatach lat 80. Część z Was pamięta pierwszą edycję, była dobrze odjechana. Mamy nadzieję, powtórzyć to wydarzenie, ale jeszcze bardziej, lepiej i więcej.

W Prima Aprilis i tak nikt tego na poważnie nie weźmie, a wszyscy wiemy, że te dresy i festyniarskie ciuszki są ponad czasowe, tylko świat na to nie jest gotowy.

Oprawę muzyczną przygotują dla Was DJ D oraz DJ P co w sumie daje DJ DP.

Tradycyjnie, impreza tylko dla zaproszonych Gości. Wszystkie niezbędne informacje o tym w jaki sposób uzyskać zaproszenie, znajdują się na naszej stronie internetowej.

Szczegóły

Data:
1 kwietnia 2023
Godzina:
20:00
Translate »