>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wedding Party – Wedding Weekend!

16 czerwca @ 20:00 - 19 czerwca @ 05:00

ZAPRASZAMY od 16 do 18 czerwca, od czwartku do soboty włącznie bawimy się w klimatach „Wedding party” – czyli suknie i stroje ślubne 🙂 Kilkanaście sukni mamy w klubie ale jak macie swoje to też zabierzcie 🙂 Jeśli nie macie sukni to może być biała bielizna – właściwie to nawet same białe stringi wystarczą. Oczywiście przebranie nie jest obowiązkowe, to tylko sugestia/temat dla tych, którzy lubią przebieranki :)))

Sobotnia impreza, to klubowa „Noc Kupały” czyli słowiańskie święto seksu i rozpusty! Tak, tak, właśnie takie święta mieli nasi przodkowie …… a my jako Wyznawcy Słońca nie możemy o tym zapominać :)))

W sobotę w programie m.in. „Oczy szeroko zamknięte”, „Nuru party”, „Erotic Disco” i „Piana party”. Do dyspozycji oczywiście wszystkie playroomy, strefa „Tylko dla par”, glory hole, glory bed, kino, SYBIAN, jacuzzi, basen, bary itd. Łącznie blisko 100 pokoi, sal i miejsc do zabawy i wypoczynku!

 

Takie imprezy są tylko u nas…… bo są kluby i jest też Jacuzzi Club & Resort 😉

Szczegóły

Start:
16 czerwca @ 20:00
Koniec:
19 czerwca @ 05:00