Допомога біженцям з України у Воцлаві (Wocławy) поблизу Гданська (Gdańsk). Номери з харчуванням для жінок з дітьми та людей похилого віку - тел. +48 503 897 855

Aid for refugees from Ukraine in Woclawy near Gdańsk. Rooms with meals for women with children and the elderly - tel. +48 503 897 855

Pomoc dla uchodźców z Ukrainy w Wocławach pod Gdańskiem. Pokoje wraz z wyżywieniem dla kobiet z dziećmi i osób starszych - tel. +48 503 897 855

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Young party – Free wejściówka dla młodych 🙂

3 czerwca @ 20:00 - 4 czerwca @ 00:00

„Dzień dziecka”? …. a to może „Young party”? :)))))))))))) Dzisiaj „dzień dziecka”, dlatego w tym tygodniu zrobimy specjalne wejściówki dla młodych swingersów tzn. dla osób w wieku do 26 lat. UWAGA – każda osoba lub para w której chociaż jedna osoba ma mniej niż 26 lat w tym tygodniu, w piątek i w sobotę ma od nas wejściówkę FREE. Osoby które chcą skorzystać z takiej wejściówki prosimy o to aby w miarę możliwości przekazały informację o imprezie innym „Young-om” :))))

Szczegóły

Start:
3 czerwca @ 20:00
Koniec:
4 czerwca @ 00:00