>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

…. zapraszamy Was do ośrodka codziennie.

Największe klubowe imprezy zazwyczaj są  w weekendy ale od niedzieli do środy możecie skorzystać z noclegu, możecie zorganizować sobie prywatne spotkanie ze znajomymi lub spędzić wieczór na kameralnej zabawie ze swoim partnerem.

Nie organizujemy w tych dniach specjalnych imprez ale udostępniamy część playroomów i zapraszamy na saunę, jacuzzi, solarium itp.

W sprawie zaproszeń i rezerwacji  prosimy kontaktować się z nami za pomocą formularza „Rezerwacje on-line” który jest na naszej stronie www.

Wszystkich nowych Gości przed kontaktem z nami prosimy o BARDZO uważne przeczytanie WSZYSTKICH informacji jakie zamieściliśmy na stronie.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zapraszamy – imprezy i noclegi.

1 lipca 2023 @ 00:00 - 31 lipca 2023 @ 00:00

W okresie letnim zapraszamy do nas codziennie.


 

Jeśli w kalendarium nie zaznaczono inaczej to od niedzieli do środy możecie u nas skorzystać z plaży, jacuzzi, basenu, części playroomów, kina i prywatnych pokoi noclegowych. W tych dniach strefa plażowa czynna jest od rana, a wybrane klubowe playroomy dostępne są w godzinach od 20:00 do 24:00.

 

Jeśli w kalendarium nie zaznaczono inaczej to od czwartku do soboty organizujemy imprezy na które zapraszamy zarówno gości przebywających w ośrodku jak i osoby które chcą przyjechać tylko na imprezę (bez pokoju). Na plażę zapraszamy już od 11:00, a klubowe imprezy zaczynamy od godziny 20:00 i zależnie od dnia trwają one do 2:00 lub 5:00.

 

W wybranych dniach mogą być organizowane imprezy specjalne i tematyczne, imprezy takie będą zaznaczone w kalendarium.

Szczegóły

Start:
1 lipca 2023 @ 00:00
Koniec:
31 lipca 2023 @ 00:00
Translate »