>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

 Soft Party czyli sex party bez wymiany partnerów.

 

Kochani bardzo wiele osób fantazjuje o tym, że bawi się w łóżku ze swoim partnerem/partnerką obok innych tak bawiących się osób. Niestety większość z tych osób ma obawy czy spotkanie w domu lub hotelu z kimś obcym na pewno skończy się tak jak to sobie zaplanowali, czy aby nie trafią na kogoś nachalnego, czy osoby z którymi się spotkają dbają o higienę, czy nie będą przesadzały z alkoholem itd. itd.

Jak widać po wpisach na różnych forach, większości par które chciały by spróbować takiej zabawy nie udaje się zorganizować tego typu spotkań. Czasami pod namową „innych doświadczonych swingersów” decydują się oni na udział w jakimś spotkaniu z wymiana partnerów – niestety zazwyczaj kończy się to kacem i pretensjami, bo sex z wymianą partnerów po prostu nie jest dla każdego.

Nie jest przypadkiem to, że powstały określenia „soft party”,  „soft swingers” itp. W wielu międzynarodowych serwisach dla swingersów osoby zakładające tam swoje profile mają możliwość zaznaczenia, że są SOFT SWINGERSAMI i nie dajcie sobie wmówić, że to coś gorszego czy lepszego – to po prostu taki rodzaj aktywności seksualnej tych osób …. tyle i tylko tyle.

Bardzo wiele osób które lubi zabawy bez wymiany (czasami określane jako sex równoległy) nigdy nie będzie chciało spróbować sex z wymianą partnerów i nie należy tego na siłę zmieniać.  Doświadczenia wielu lat pokazują nam, że gronie odwiedzających nas Gości jest grupa od kilku do kilkunastu procent osób które od wielu lat bawią się u nas ale bawią się wyłącznie ze swoim partnerem/partnerką. Nie jest to niczym niezwykłym i nikt od nich zresztą nie oczekuje zmiany sposobu zabawy, bo to ich zabawy i ich decyzje.

 

Z uwagi na to, że te kilka czy kilkanaście procent Gości stanowi już całkiem sporą grupę osób, postanowiliśmy wykorzystać unikalne możliwości jakie mamy w ośrodku do wydzielenie części obiektu i zrobienia strefy w której w piątki i soboty będziemy organizowali imprezy typu „soft party”. Imprezy te będą organizowane od godziny 20:00 do 23:00 w dużej sali w tej w której po północy są „Oczy szeroko zamknięte”. W czerwcu imprezy „soft party” będą tylko w piątki, a od lipca również w soboty. Przypominamy, że tzw. MINI wejściówka czyli wejściówka upoważniająca do zabawy właśnie od godz. 20:00 do 23:00 kosztuje u nas tylko 70 zł/pary 🙂  …… Soft swingowanie to u nas tanie swingowanie 🙂

 

 

…. a jak to będzie w praktyce wyglądało?

Na wyżej wspomnianej sali pod ścianami ustawione są sofy i inne meble na których każda para będzie mogła bawić się sama. O ile w pozostałej części ośrodka nie ingerujemy w to ile osób bawi się na jednym łóżku czy innym mebelku. To zasadą w tym miejscu podczas imprez Soft party będzie to, że w miejscu dla dwóch osób tzn. dla pary będzie mogła być tylko jedna para – kolejna para to kolejna sofa czy inny mebel. Te miejsca przewidziane są dla osób które chcą bawić się we dwoje, chcą patrzyć na kogoś obok i chcą aby ktoś na nich patrzył.

Nieco inaczej będzie na środku sali gdzie jest wielkie okrągłe łoże. Na łożu może być kilka czy kilkanaście osób i panie w tym miejscu będą mogły pozwolić sobie na figlowanie ze sobą ale panowie muszą się ograniczyć do zabawy wyłącznie ze swoją partnerką.

 

Zabawy będą lekko moderowane, a osoba która będzie się tym zajmowała będzie jednocześnie pilnowała aby nikt nie zapomniał o obowiązujących podczas tej zabawy zasadach.

 

Soft Party organizujemy w tym miejscu i w takich „klimatach”. Na zdjęciu widać środek sali tzn. okrągłe łoże na którym można bawić się tuż obok innych osób. Sofy i inne mebelki odrębne dla każdej pary ustawione są dookoła sali pod ścianami.

Translate »