Zapraszamy na Międzynarodowy Weekend Swingersów w JC&R.

Wszystko wskazuje na to, że 29 i 30.X po długiej przerwie zorganizujemy kolejny Międzynarodowy Weekend Swingersów w JC&R.

Sądzimy, że pomimo ograniczeń jakie robimy i tym razem, podobnie jak to było na wcześniejszych Międzynarodowych Weekendach Swingersów w JC&R, i tym razem będą to największe swingers party w Europie. Już za dwa miesiące znowu będziemy mogli bawić się w dużym (ale oczywiście nie tak wielkim jak na poprzednich takich imprezach) międzynarodowym gronie.

Niestety aby w obecnych warunkach zorganizować taką dużą międzynarodową imprezę, warunkiem udziału w niej zarówno dla polskich jak i zagranicznych gości na pewno będzie certyfikat covidowy tzn. będziemy mogli zaprosić wyłącznie osoby zaszczepione przeciwko Covid-19 oraz te które przechorowały Covid-19.

Międzynarodowy Weekend Swingersów w JC&R to nie tylko z nazwy impreza międzynarodowa bo zawsze większość biorącychy w niej udział stanowili goście z zagranicy i aby nadal taką była zakładamy, że tak jak to było na wcześniejszych takich imprezach 70% gości będą stanowili swingersi z zagranicy.

Pomimo rozbudowy i przygotowania ośrodka do organizacji dużych imprez na pewno jeszcze w tym roku nie zrobimy tak dużej międzynarodówki jak to bywało wcześniej. Wstępnie zakładamy, że jeśli warunki na to pozwolą to na tegoroczny MWS zaprosimy do 150 gości z zagranicy i 100 z Polski. Niestety na większe imprezy trzeba będzie jeszcze jakiś czas poczekać 🙁

Impreza będzie 2 dniowa i tak, jak na wcześniejszych międzynarodówkach, i tym razem staramy się aby większość gości z zagranicy nocowała w hotelach poza ośrodkiem – tak aby większość lub nawet wszyscy goście z Polski mogli nocować w ośrodku. W sprawie zaproszeń i rezerwacji na te imprezy prosimy o kontakt jak zawsze na klubową pocztę.