>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Karty Klubowe – czyli sposób na tańsze imprezy i gwarancja wejścia do klubu.

UWAGA – Od 1 stycznia 2019 r Jacuzzi Club będzie działał na zasadach członkowskich. W związku z tym od stycznia wprowadzamy ograniczony dostęp do klubu dla osób nie posiadających kart klubowych. 

 

Gwarancją dobrego funkcjonowania tego typu klub jest wprowadzenie pewnego rodzaju „umowy” pomiędzy nami i osobami które chcą do takiego klubu należeć. Potwierdzeniem czy rodzajem takiej umowy w naszym przypadku będą karty klubowe które zależnie od wersji dadzą ich posiadaczom różnego rodzaju uprawnienia.

Najważniejszą zmianą jaką przyniesie nowa formuła klubu jest to, że od stycznia w piątkowych oraz sobotnich imprezach, bez ograniczeń (bez limitów ilościowych) będą mogli uczestniczyć wyłącznie klubowicze tj. osoby posiadające kartę klubową.

Osoby takie w zależności od rodzaju posiadanej karty będą mogły wejść do klubu bez opłacania wejściówki lub opłacając ją w promocyjnej cenie.

Zaproszenia i wejściówki dla nowych Gości oraz osób nie posiadających kart, na każdej imprezie będą ograniczone ilościowo i będzie mogło z nich skorzystać maksimum 20 os.

 

Niżej możecie zapoznać się z rodzajami Kart Klubowych i z przywilejami jakie one przynoszą.

Podstawowa Karta Klubowa (członkowska):

–  Karta ta umożliwia robienie rezerwacji zarówno mailowo jak i telefonicznie.

–  Posiadacze aktywnej tzn. opłaconej karty odwiedzając klub zawsze opłacają wejściówki w niższej cenie tzn. cenie „klubowicza” – niezależnie od tego kiedy ostatni raz byli w klubie.

– Osoba/y (para) posiadająca aktywną kartę członkowską będzie mogła skorzystać z darmowej wejściówki na wybraną imprezę w tygodniu w którym przypadają jej urodziny (z wyjątkiem imprez tematycznych). Klubowicze organizujący swoje urodziny będą mogli zgłosić nam do 5 osób/par które po potwierdzeniu/otrzymaniu od nas zaproszenia do klubu będą mogły skorzystać z 50% rabatu na wejściówkę, na taką imprezę.

–  W ramach opłaty za Kartę, posiadacze aktywnej/opłaconej Karty otrzymują również wejściówkę na jedną imprezę w miesiącu, w niedzielę lub czwartek bez dodatkowych opłat (z wyjątkiem imprez Mega Party).

–  Miesięczna opłata za kartę – 50 zł, wydanie pierwszej karty członkowskiej jest bezpłatne.

Karta Klubowa Srebrna:

– Karta umożliwia robienie rezerwacji na imprezę zarówno mailowo jak i telefonicznie.

–  Posiadacze aktywnej tzn. opłaconej karty odwiedzając klub zawsze opłacają wejściówki w niższej cenie tzn. cenie „klubowicza” – niezależnie od tego kiedy ostatni raz byli w klubie.

– Osoba/y (para) posiadająca aktywną kartę  będzie mogła skorzystać z darmowej wejściówki na wybraną imprezę w tygodniu w którym przypadają jej urodziny (z wyjątkiem imprez tematycznych). Klubowicze organizujący swoje urodziny będą mogli zgłosić nam do 5 osób/par które po potwierdzeniu/otrzymaniu od nas zaproszenia do klubu będą mogły skorzystać z 50% rabatu na wejściówkę, na taką imprezę.

–  Karta upoważnia do wejścia bez dodatkowych opłat we wszystkie niedziele i czwartki przez okres jednego miesiąca od daty jej wystawienia/aktywacji.

–  Miesięczna opłata za kartę –  150 zł.

Karta Klubowa Złota: 

– Karta umożliwia robienie rezerwacji na imprezę zarówno mailowo jak i telefonicznie.

– Karta upoważnia do wejścia bez dodatkowych opłat we wszystkie niedziele, czwartki i piątki przez okres jednego miesiąca od daty jej wystawienia/aktywacji.

–  Karta upoważnia do  50 % upustu na wejściówki we wszystkie soboty przez okres jednego miesiąca od daty jej wystawienia/aktywacji.

– Osoba/y (para) posiadająca aktywną kartę  będzie mogła skorzystać z darmowej wejściówki na wybraną imprezę w tygodniu w którym przypadają jej urodziny (z wyjątkiem imprez tematycznych). Klubowicze organizujący swoje urodziny będą mogli zgłosić nam do 5 osób/par które po potwierdzeniu/otrzymaniu od nas zaproszenia do klubu będą mogły skorzystać z 50% rabatu na wejściówkę, na taką imprezę.

–  Miesięczna opłata za kartę –  300 zł.

Karta Klubowa – VIP Rezydent:

–  Z wyjątkiem imprez tematycznych (Mega Party) objętych całkowitą rezerwacją miejsc posiadacze tej karty nie muszą dokonywać wcześniejszych rezerwacji.

–  Karta upoważnia do wejścia bez dodatkowych opłat na wszystkie imprezy klubowe.

–  Karta upoważnia do wejścia bez dodatkowych opłat również na wszystkie imprezy After Party.

– Przez cały okres korzystania/opłacania karty jej posiadacz otrzymuje również własną/prywatną szafkę w szatni.

– Karta może być wystawiona wyłącznie dla osób które przez okres co najmniej 3 miesięcy korzystały z innego rodzaju karty lub odwiedzają nas od ponad 12 miesięcy.

– Klubowicze posiadający tę kartę, organizując w klubie swoje urodziny będą mogli zgłosić nam do 5 osób/par które po potwierdzeniu/otrzymaniu od nas zaproszenia do klubu będą mogły skorzystać z 50% rabatu na wejściówkę, na taką imprezę.

–  Miesięczna opłata za kartę – 600 zł.

 

Regulamin Kart Klubowych:

1. Karty Klubowe są formą przedpłaconej lub częściowo przedpłaconej wejściówki na organizowane przez nas sex party.

2. Karty wydawane są wyłącznie w „klubie” i można z niej korzystać od pierwszej imprezy zorganizowanej po dniu aktywacji karty. Karty mogą  otrzymać/nabyć wyłącznie osoby które brały udział w organizowanych przez nas imprezach.

3. Zależnie od rodzaju Karty jej posiadaczowi przysługują różne przywileje np. bezpłatny lub częściowo  płatny wstęp na organizowane przez nas imprezy.

4. Opłata za przedłużenie ważności karty musi być dokonana najpóźniej przed datą jej wygaśnięcia.

5. Nie opłacenie karty w terminie powoduje utratę jej ważności. Ponowna aktywacja karty która nie została przedłużona na kolejny okres jest możliwa po opłaceniu opłaty aktywacyjnej. Aktywacja karty która utraciła ważność z powodu nie opłacenia opłaty miesięcznej – 100 zł.

6. W ramach konkursów i akcji promocyjnych Karty mogą być wydawane nieodpłatnie lub w innych cenach.

7. Karta jest własnością KLUBU i w uzasadnionych przypadkach może być unieważniona.

8. Naruszanie przez posiadacza Karty regulaminu klubu lub innych klubowych zasad może skutkować unieważnieniem Karty.

9. Osoby które otrzymają czasową odmowę lub stały zakaz wstępu do klubu automatycznie tracą prawa do korzystania z Karty bez zwrotu jakichkolwiek opłat poniesionych przez nich w związku z posiadaniem Karty.

10.  Z Karty może korzystać wyłącznie osoba na którą została ona wydana.

11. Wydanie karty nie jest obligatoryjne, a karta może być też unieważniona.

 


Jeśli chcesz otrzymać Kartę wypełnij formularz.

 

  On - imię i aktualne miejsce zamieszkania (państwo i miasto):

  Data urodzenia i narodowość:

  Ona - imię i aktualne miejsce zamieszkania (państwo i miasto):

  Data urodzenia i narodowość:

  E-mail:

  Telefon:

  Rodzaj Karty Członkowskiej:

  Opłaty członkowskie będę opłacał:

  Czy masz profil w jakimś serwisie dla swingersów? Jaki to serwis i nick

  Jeśli byłeś kiedykolwiek wyproszony lub odmówiono Ci wstępu do JC napisz kiedy to było i dlaczego.

  Kogo szukacie w klubie?:

  Napisz coś o sobie:

  * Oświadczam, że znam i akceptuje regulamin klubu oraz że będę przestrzegał wszystkich zasad obowiązujących w klubie i ośrodku

   

   

  Translate »