>Slava Ukraini! …. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini! ….. Slava Ukraini!<

Dlaczego my?

Można by się rozpisywać „dlaczego my”, ale można też ująć to w kilku zdaniach, np. w takich 🙂

 

……  możecie naturalnie jechać w piątek do jakiegoś klubu na gang bang, w sobotę możecie się wybrać do innego klubu na swingers party, za tydzień znajdziecie gdzieś klub w którym spróbujecie zabawy w klimatach sex party, fetish czy erotic disco.

Możecie odwiedzić kilka klubów szukając odpowiedniego w danym dniu/nocy miejsca dla siebie.

 

Jasne, że możecie ….. ale po co? 🙂

 

W Jacuzzi Club & Resort przygotowaliśmy więcej atrakcji, więcej playroomów i miejsc do zabawy niż mają WSZYSTKIE inne kluby w Polsce razem wzięte!!

 

Tylko u nas w ciągu jednej nocy i w ramach jednej wejściówki możecie brać udział w kilku różnych imprezach tematycznych. Tylko u nas znajdziecie odrębne stefy zabawy, „Tylko dla par”, „Sex party”, „Oczy szeroko zamknięte”, „Gang Bang”, „Fetish/Bdsm”, „Sex kino”,  „Cuckold” czy „Erotic disco – Piana party”. Do tego baseny, saunę, jacuzzi, bary, pokoje i apartamenty noclegowe, prywatną plażę i wiele, wiele innych atrakcji – a wszystko to dostępne wyłącznie dla osób biorących udział w organizowanych u nas imprezach.

 

To czy, z kim i w jakiej strefie ośrodka będziecie się bawili podczas takiej dziennej czy nocnej imprezy zależy tylko od Was. Musicie jedynie pamiętać o zasadach obowiązujących w danej strefie oznacza to np. że do strefy „Tylko dla par” nie może wejść pan baz partnerki (nawet jeśli przyjechał do klubu jako para), do strefy w której jest zabawa „Oczy szeroko zamknięte” mogą wejść wyłącznie osoby przebrane w peleryny i maski (stroje są w klubie), panie biorące udział w imprezie „Wedding Party” muszą być ubrane w suknie ślubne (ale te też są dostępne w klubie), w strefie Gang Bang nie ma miejsca na kameralną zabawę dla jednej czy 2 par, a do strefy w której jest organizowane Naked Party nie wchodzi się w strojach itd. Czyli takie normalne zasady które pozwalają zachować klimat danej imprezy. 🙂

Zamiast jeździć co tydzień do innego klubu, zamiast szukać miejsca do zabawy, zamiast szukać hotelu i taksówki do klubu, możecie przyjechać na 2, 3 – 4 dni do nas i bawić się na wyjątkowej imprezie np.  „w nocy z czwartku na niedzielę” 🙂

 

Jedna noc (czasami np. z czwartku na niedzielę), jedna wejściówka i wiele różnych imprez – to jest możliwe tylko u nas!!! …. bo są kluby i jest też Jacuzzi Club & Resort 🙂

 

 

…. tak, tak, wiemy, że to trochę nieskromne ….. ale STRASZNIE fajne 🙂

 

 

Pamiętajcie jednak, że do klubu/ośrodka nie wchodzi każdy i aby otrzymać zaproszenie na nasze imprezy trzeba się o nie postarać. Pamiętajcie też, że opisany na stronie Regulamin JC&R to nie „chwyt reklamowy” tylko bardzo radykalnie egzekwowane przez nas zasady i każdego kto ich nie przestrzega po prostu wypraszamy…..

 

Jeśli chcecie dołaczyć do klubowego grona, chcecie się bawić w wyjątkowym towarzystwie  na najlepszych i często największych imprezach dla swingersów w Europie to zacznijcie od bardzo uważnego przeczytania wszystkiego co zamieściliśmy na stronie.

 

 

 

Translate »